מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שבת - 20.01.2018


לעיקריות חלקנו סלט ים-תיכוני, בו בילו שפע ירקות תחת תפזורת גבינת פטה מגורדת. אני התלהבתי מהרעננות והתנפלתי חיש קל, זה היה כמו כל נפלאות הטבע בפה שלי, שפע ירקות ומעל פטה מגורדת שמסובבת לי את החך, ולמרות שחלקנו את המנה סיימתי אותה כמעט לבדי. ליאורה, לעומת זאת, בחרה בפנה בטטות ברוטב רוזה. היא פיזרה מעל גבינת פרמז'ן מגורדת והייתה מאוד מרוצה. חתיכות הבטטה השתלבו יפה עם רוטב הרוזה וגרמו לליאורה הרבה נחת. אני, לעומת זאת, השתמשתי בידיי הארוכות ופיזרתי מעל חלק מהמנה גבינת פטה מגורדת וביחד חגגנו, כמו שלא חגגנו מזמן, בשני מזלגות. איזה טעם, איזה כיף, אותה צלחת, אותה משפחה, וואלה התגעגענו!

את סטאס החמוד לא הזנחנו ונתנו לו לבחור את הקינוח שלנו, לא לפני שעשינו אתנחתא והרגענו את הפה. סטאס היקר שלנו בחר לנו עוגת גבינה פירורים לקינוח, ואני צירפתי לה גם אספרסו קצר ומריר, שמשתלב היטב עם המתיקות המעודנת של עוגת הגבינה. שוב בנות המשפחה הצביעו במזלגות וקבעו – צלחת נקייה מפירורים תוך דקות. פשוט נפלא! אז איזה כיף שגילינו בית קפה חמוד, כשר, קרוב, נגיש, עם חנייה סביב ושפע טעמים, הרי נבוא מעכשיו יותר. וואלה התגעגענו!
מאת: אודליה צדוק
הפסקת קפה בגן
איפה אפשר להרגיש בבית, להיפגש עם אנשים קרובים-קרובים, וליהנות מקפה נפלא, אוכל כשר ומצוין ומשירות מושלם? ב"קפה הבית" המחודש מגן העיר בתל-אביב. הוא מחכה לכם ממש מעבר לפינה
מסעדה: קפה הבית
בחיים יש חברים שלא משנה כמה שאתם בקשר, תמיד כשתפגשו תאמרו לעצמכם: "למה אנחנו לא נפגשים יותר". לא משנה אם תפגשו פעם בשבוע או פעם בחודשיים, תמיד תקנן בכם הרגשת ההחמצה הזו, כזו שאומרת שיש לכם משהו טוב, ממש קרוב לידכם ואתם לא ממצים אותו מספיק. כזו היא ליאורה – בת דודתי, שיכולה להיות חברה של סמסים בחגים ומצד שני, גם חברה של פעם בשבוע. אבל תמיד כשאנחנו יוצרות קשר, אני מכה על חטא "למה אנחנו לא עושות את יותר".

רצה הגורל וליאורה החליטה לחגוג לי את יום הולדתי בבית קפה חלבי וכשר. מה שליאורה לא ידעה, הוא שבית הקפה אליו היא לקחה אותי תואם בדיוק את הרגשת ההחמצה. ליאורה בחרה לחגוג לי ב"קפה הבית" המחודש שבקומה התחתונה בגן העיר. ממש כל מה שאנחנו צריכות מתחת ליד: בית קפה חלבי, כשר וקרוב לשתינו. מה שלא ידענו, עוד לפני שטעמנו ביס קטן מהמנות, הוא ש"קפה הבית" ניחן בעלם חמודות ששירת אותנו שירות מופתי ומקסים – סטאס החמוד, מנהל הקפה שהקסים אותנו.

ל"קפה הבית" תפריט חלבי וכשר, שפע עסקיות וקפה משובח מעל הכול. אנחנו הגענו רעבות מיום עבודה מפרך, וחגיגות יום הולדת מרעיבות, אז כל שנותר הוא רק ליהנות. התחלנו עם מרק היום, שהיה מרק קישואים, קליל, מעט קרמי ומתאים גם לימי הקיץ החמים והממוזגים.

הדפס כתבה שלח לחבר
7101 מסעדות במאגר
”  “ על