מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שישי - 23.02.2018


כל המנות שהזמנו הוגשו על-ידי עידן המלצר המקסים שלנו ששידר אף הוא את אותה חמימות בה מתאפיין המקום. הוא היה כל כך נחמד שהתחשק לנו קצת לחבק אותו. כל מנה הוגשה עם סלט ירקות אישי בצד. איזה כיף. ממש כמו בבית. אחרי שטעמנו מהסלט אפילו חשבנו שהוא יותר טוב מהסלט שבבית. הייתה בו ממש רעננות אמיתית בכל ביס. כיף – זה כיף רענני! הקנלוני של רותה היה טעים וכיפי. עם הטעם המעודן של התרד העטוף בקרמיות של הבשמל. הלזניה פטריות שלי הייתה נהדרת, מלאת ירקות, מהבילה, ועשירה בטעם. לגבי קיש הכרישה והבצל – לי יש חוסר "כרישה" בגוף וחולשה אמיתית כל פעם שאני פוגשת את הירק הזה, שהופך מנות למעדן. הקיש שהוגש נחצה לשניים ונטרף גם על-ידי וגם על-ידי רותה, הוא הוכן במקום והרגישו את זה. בסיס הבצק הפריך היה נהדר והמילוי היה טעים ועדין. ברמה כזו שרק לחשוב על הכרישה הזו שוב גורם לי לרצות להתניע את הרכב ולנסוע שוב לכיוון "בורוכוב 88".

המומות מהצוות המסור והמקסים במקום, פיתחתנו שיחה עם עידן. זה סיפר של"בורוכוב 88" גם חדר VIP לאירועים פרטיים, עם מקרן, מחשב וכל אמצעי המדיה הדרושים לפגישות. ואכן שמענו צחקוקים מהעבר השני של הקיר. תהינו אם הפגישה שם ממש מוצלחת או האם גם שם בחדר ממש מרוצים מהאוכל – כמונו.

קינחנו בסופלה הבית – סופלה שוקולד המוכן במקום עם שבבי שוקולד לבן מעל. לטעם כדור הגלידה הנוסף – בחרתי בבננה, שתיתן רעננות למנה. אחרי ביס אחד מה שנותר לנו הוא פשוט להצהיר בפניכם, שגם הקינוח היה פשוט נהדר! אתם חייבים את החוויה הרעננית הזו לעצמכם – "בורוכוב 88!"
מאת: אודליה צדוק
משפחה עירונית
בית הקפה החלבי והכשר "בורכוב 88" שוכן לו בשכונת מגורים ברעננה וממשיך את התחושה המשפחתית-ביתית של העיר הנעימה ותושביה הנינוחים. טעים שם וכיף שם. אל תחמיצו!
מסעדה: בורוכוב 88
זה ידוע שמרבית תושבי הארץ חשים חיבה לאזור השרון. רבים היו רוצים לגור שם, תמיד אותו חלום בורגני על בית באזור. השרון הוא פשוט הצפון הכי קרוב למרכז שתופס חלק בחלום הישראלי. העיר רעננה, שנחשבת לבירת השרון, היא עיר עם אופי אחר, קלאסי, אפילו אירופאי, אבל עם חמימות ישראלית, משפחתית. רעננה גם ידועה באוכלוסייה האקסקלוסיבית שלה, ובקיצור אפשר לומר ששמה הולך לפניה.

בלב רעננה, במרכז שכונת מגורים, ישנו בית קפה, חלבי וכשר בו אפשר ולו למספר שעות לחוש באופי הרענני, להתעטף בחמימות הרעננית הלבבית עם הרבה טעם בפה. שם בית הקפה הוא "בורוכוב 88". זהו מקום בו אפשר להתארח ולהרגיש בבית, עם האוויר והאווירה הכי משפחתית. לקחתי את רותה חברתי הצמחונית לערב חלבי מלבב במקום.

החנינו את הרכב ושילבנו זרועות. כשעלינו במדרגות "בורוכוב 88" הצהירה רותה: "אני אוהבת את רעננה, אבל עכשיו אני אוהבת אותה יותר – בזכות המקום הזה". הרמתי גבה. איך אפשר לפתוח בכזאת הצהרה, מבלי לטעום אפילו פירור? כשסקרתי את "בורוכוב 88" מבפנים, התחלתי להבין את ההצהרה של רותה. העיצוב חמים ומזמין, לא משהו שאפשר לשים עליו את האצבע, אך בפירוש משהו במקום גורם לאורחים להרגיש בבית, כמו להתארח בסלון של משפחה.

זו הייתה שעת ערב ו"בורוכוב 88" הייתה הומת אדם. אחרי שהתיישבנו במרפסת, רותה, שהרגישה בבית, הוציאה מסרגות והחלה לסרוג תוך עיון בתפריטים. גם אני הרגשתי שעכשיו כבר הגיע הזמן ש"בורוכוב 88" גם תעשה לי נעים בפה. את כל המנות ב"בורכוב 88" מייצרים במקום על כל מרכיביהן. רותה ואני, המורעבות לאוכל חם, מיהרנו להזמין. התחלנו בקנלוני תרד ברוטב בשמל, מוקרם בתנור. אני הייתי חייבת קצת כרישה, אז הזמנתי גם קיש כרישה ובצל וגם לזניה פטריות. כל השבוע היה לי קר, אז חיממתי את הגוף עם מנות מנחמות.

הדפס כתבה שלח לחבר
7121 מסעדות במאגר
”  “ על