מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום ראשון - 18.03.2018


לעומת מסעדות רבות, בהן הסלטים הם רק מן סרח עודף טריוויאלי, צריך לציין את ההשקעה והמקוריות של נושא זה ב"ורד הצלע": הסלטים והתוספות לבדם יכולים להוות ארוחה מספקת. לצידם, אגב, מגיע לחם הבית המיוחד – לאפות ייחודיות, עבות, שעשויות במקום בטאבון ומעוצבות בכל מיני צורות.

הבחירה שלי כמנה עיקרית היתה שיפודי לבבות (כמעט תמיד הבחירה הראשונה שלי, למען האמת). לא התאכזבתי: שני השיפודים היו עמוסים (אך לא לעייפה...) בלבבות עסיסיים, עשויים במידה הראויה, שמוכיחה מיומנות רבה בעשיית הבשר – עשוי מספיק כדי להיות שחום מבחוץ ומדיף ריח צלוי ומשכר, ומבפנים רך ולא יבש.

בתום המנה העיקרית, ובעודי מתעקש לסיים את הסלטים והלאפות (משימה שאינה פשוטה, למרות הטעם המפתה), הגיע קפה שחור לצד בקלאווה מתוקה. נהניתי מאוד. הסיכום כמעט מיותר: אין ספק שמדובר בעסקית משתלמת וטובה, ובמקום שמצליח בהחלט להשביע את רצון – ואת קיבת - לקוחותיו.

בצהריים, אגב, בנוסף לעסקיות, מוגשים במסעדה תבשילים מיוחדים וביתיים, מרקים וכן דגים – אלטרנטיבה טובה למי שרוצה לגוון.
מאת: תומר שי
ורדים ושושנים: עסקית בוורד הצלע
תמורת 57 שקלים סולידיים, תקבלו ב"ורד הצלע" ארוחה עסקית שהיא הרבה מעבר לסולידית: שני שיפודים (או מנת בשר) שעשויים היטב ביד אמונה, מגוון עצום של סלטים ברמה שראויה לציון, לאפות הבית המקוריות, שתייה וקינוח. משתלם בהחלט
מסעדה: ורד הצלע
"ורד הצלע", מסעדת בשרים כשרה בסגנון ישראלי, מציעה לסועדיה תפריט עשיר של מאכלים עסיסיים – החל במגוון עצום של בשרי איכות שעשויים ביד אמונה, דרך תבשילים ביתיים ומרקים כמו בבית של אמא, דגים טובים כאלטרנטיבה ומבחר אינסופי של סלטים טריים ותוספות.

"ורד הצלע" היא מקום מוכר ומצליח מזה שנים, אך ההנהלה החדשה של המסעדה, שפועלת כחצי שנה, שמה דגש על רוח חדשה: רוח של שיפור מתמיד, ריענון ובשורה של איכות. נעשה כאן מאמץ גדול כדי להבטיח את שביעות רצונו של הלקוח באופן מקסימלי.

למסעדה, השוכנת ברחוב קיבוץ גלויות בתל אביב, עיצוב סולידי ונעים: שילוב של עממיות ואיכות גם יחד. החלונות הפונים אל הרחוב מספקים תצפית נאה לאזור כולו ובתוך המסעדה אקווריום דגים נאים וחלל מרווח.

עסקית הצהריים של "ורד הצלע" (כוללת מנה עיקרית (2 שיפודים לבחירה – פרגיות, לבבות, שישליק, הודו. אפשר לבחור גם בכנפיים או חזה על האש). בנוסף, העסקית כוללת מגוון ענק של סלטי הבית המשתנים, לאפות גדולות עשויות בטאבון, קנקן מיץ טבעי, ולסיום מתוק - תה / קפה עם בקלאווה כקינוח. מכל הבחינות - מבחר, נדיבות המנה וכמובן הטעם, מדובר בלי ספק בעסקית משתלמת ועסיסית.

עוד לפני שהספקתי אפילו לבחור את המנה העיקרית, השולחן התמלא במבחר גדול של סלטי הבית, המוגשים אוטומטית. מעל 15 סוגים של סלטים טריים, מוכנים כולם במקום, ריחניים ואסתטיים. בין הסלטים שהרשימו אותי, וטעמם נשאר אתי עוד הרבה אחרי הארוחה, אציין את סלט הביצים (לא בכל מקום מסתכן אפילו בלנסות... כאן הוא היה עדין ומאוזן היטב), סלט החצילים, סלט השומר יוצא הדופן, וגם הסלט הערבי ןהחומוס פטריות הקלאסיים היו ברמה מעוררת התפעלות.

הדפס כתבה שלח לחבר
7135 מסעדות במאגר
”  “ על