מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום חמישי - 22.03.2018


3. עסקית 79 ₪:
- חמוצים
- מרק מיסו/ סלט סושימניה
- מאקי מלפפון - 3 יח'
- מאקי אינסיידאאוט: סלמון, אבוקדו - 8 יח'
- נודלס ירקות/ אורז ירקות
- יקיטורי סלמון - 2 שיפודים ברוטב טריאקי / פילה דניס ברוטב טריאקי

4. עסקית 49 ₪:
- חמוצים
- מרק מיסו/ סלט סושימניה
- מאקי מלפפון - 6 יח'
- מאקי אינסיידאאוט: אבוקדו, סלמון - 4 יח'

5. עסקית 49 ₪:
- חמוצים
- מרק מיסו/ סלט סושימניה
- ניגירי סלמון - 2 יח'
- מאקי אינסיידאאוט: אבוקדו, סלמון - 4 יח'

6. עסקית 59 ₪:
- ניגירי סלמון - 3 יח'
- מאקי אינסיידאאוט: סלט טונה מיונז - 8 יח'

אנחנו ניסינו למנה ראשונה את מרק המיסו שפתח לנו את התיאבון. טעמי האצות בשילוב הפטריות הטריות היה "פרש" והמשכנו לנסות גם את הסושי, הנודלס ומנת האורז. את החוויה הבנו אחרי ששוחחנו עם פולה, שהיא ובעלה יואל הם בעלי הסושי-מאניה. פולה היא תזונאית העובדת היום גם במסעדות של הזוג וגם כתזונאית, ויואל הוא בעברו רופא משפחה. שניהם מגשימים חלום משפחתי והפכו לעסק בשביל כולנו, את האהבה שלהם לאוכל.

אחרי ששוחחנו עם פולה הבנו את חוויית הטריות שבמנות, את הירקות שלא מאבדים את טעמם בזכות בישול מדויק ואת הימנעות משימוש בטיגון ממושך. הבנו את טעם הדגים הטריים במנות, המגיעים כל יום למסעדה ומוגשים באצבעות טמפורה עם מנת האורז, טריים בסושי, או ברוטב טרקיאני מתקתק במנת הנודלס. הבנו שבסושי-מאניה אין אוכל מעובד, יש ידיים טריות המכינות במקום אוכל בריא שלא פוגע במצרכים או בלקוח.
אחד הדברים המיוחדים בסושי-מאניה הוא אחותה השכנה, לה-טראטוריה. ממש דלת ליד, גם היא בבעלות יואל ופולה, נמצאת מסעדה איטלקית עם תפריט חלבי מגוון של סלטי בריאות, פיצות, רביולי ודגים. רציתם פעם להגיע למקום שיש בו כל מה שפתאום בא לכם לאכול? בסושי-מאניה או בלה-טראטוריה אפשר להזמין סביב אותו שולחן משני התפריטים. פשוט מה שבא לך לאכול. ואפשר, אגב, להזמין גם קינוח במחיר מוזל לצד העסקית (מוס שוקולד או טירמיסו).

אז המגוון גדול, האוכל בריא, הזמינות גבוהה, אפשר לחזור לעבודה גם באמצע היום, ולא נשכח לציין ששתי המסעדות כשרות-חלביות. שווה לעשות הפסקה.
מאת: איתי לוין
מאניה בלב רעננה
כבר מעיון בתפריט של "סושי מאניה" רואים שמדובר במקום יוצא דופן: מבחר כזה של סושי לא פוגשים כל יום. מגוון מנות עם שמות אקזוטיים, אינספור קומבינציות והצעות עסקיות משתלמות, שפותרות את דילמת ארוחת הצהריים. והטעם? צריך לנסות כדי להבין
רציתם פעם להגיע למקום שיש בו כל מה שפתאום בא לכם לאכול? חיפשתם פעם מקום מתחת לבית שיהיה נעים, מזמין, שיתאים גם לארוחה רומנטית-שקטה, גם לכל המשפחה וגם לשעת צהרים כדי לנוח לרגע באמצע היום? אז מצאתי מקום כזה בשבילכם: "סושי מאניה" ברעננה היא מקום כזה בדיוק.

סושי מאניה, השוכנת ברחוב בן גוריון במרכז העיר, היא גן עדן לאוהבי הז'אנר היפני וחובבי הסושי באשר הם. לא חסרות בימינו מסעדות יפניות, אבל המבחר הגדול שבתפריט של סושי מאניה הוא יוצא דופן ביחס למקומות אחרים אליהם הורגלנו, והמקצועיות של צוות המטבח באה לידי ביטוי בטעם העשיר של המנות – וניכר אפילו רק מתוך עיון בתפריט. כמובן שלא רק חובבי סושי מושבעים ייהנו כאן, וזהו גם מקום מומלץ להיכרות ראשונית עם סגנון האוכל האקזוטי הזה, כשהמחירים בהחלט שווים לכל כיס ונפש.

תמיד בצהרים עולה הדילמה - איפה לאכול? אם נאכל ארוחה כבדה מדי - הלך היום. אבל אם נרצה רק לחטוף משהו, רבים מאתנו נגררים לעוד סנדביץ' על הדרך, או תוקעים איזה חטיף, ויוצאים מאוכזבים מכל המהלך. בסושי מאניה מצאו פתרון נהדר לארוחת צהרים מגוונת, קלה ומלאה, שאחריה אתה יוצא שבע ומחויך, וקל במידה שאפשר להמשיך את היום.

המסעדה מציע תפריט רחב יריעה ומגוון, שכולל מבחר הצעות: מנות פתיחה (דוגמת מרק מיסו, אגרול, ספרינג רול, סלט קיוטו ועוד הרבה), ובנוסף מבחר גדול מנות של קומבינציות ומנות עיקריות כמו: סשימי, ניגירי, גון קאן, קונוס (טמאקי), מאקי, מאקי יקיטורי, סנדביץ' סושי הכולל 4 משולשים, פוטומאקי, קופסת הפתעה סושי (צ'יראשי), ואין ספור קומבינציות וספיישלים. בתפריט גם קינוחים רבים, שתייה ואלכוהול יפני.

אבל התכנסנו כאן כדי להתמקד בהצעות העסקיות של המסעדה, שמאפשרות לכל סועד לשבוע בצהרי היום במחירים סבירים ובטווח בחירה רחב. המנות העסקיות בסושי-מאניה מאוד מגוונות וכוללות מנת פתיחה לבחירתך של מרק מיסו מצוין ומעורר, או סלט, ומבחר סושי מרענן בקומבינציות. מי שהגיע יותר רעב יוכל ליהנות ממנת נודלס או אורז בסגנון תאילנדי. גם המחירים סבירים: 49 עד 79 ₪ לעסקית.

להלן פירוט עיסקיות צהריים של "סושי מאניה":
הארוחות העסקיות מוגשות בשעות 12:00 עד 17:00.
*העיסקיות כוללות שתיה קלה לבחירה.

1. עסקית 69 ₪:
- חמוצים
- מרק מיסו/ סלט סושימניה
- ניגירי סלמון - 1 יח'
- ניגירי טמגו - 1 י ח'
- מאקי אינסיידאאוט: אבוקדו, מלפפון, - 4 יח'
- מאקי אינסיידאאוט: סלמון, אבוקדו - 4 יח'
- קליפורניה: סלמון, אבוקדו, גזר, מלפפון - 4 יח'

2. עסקית צימחונית 49 ₪:
- חמוצים
- סלט סושימניה/ מרק מיסו
- ניגירי טמגו - 1 יח'
- ניגירי אבוקדו - 1 יח'
- מאקי אינסיידאאוט: אבוקדו, מלפפון, גזר, עירית - 4 יח'
- קליפורניה: אבוקדו, גבינת פטה, גזר, אבוקדו - 4 יח'

הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על