מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום ראשון - 21.01.2018


למרות שעדיין לא הייתי בהודו, החבר'ה מעידים שזה בהחלט זהה למקור: אני בהחלט התלהבתי מערבוב האורז עם התבשילים המגוונים שמסביבו, ובמיוחד אהבתי את החריפות הרבה (אפשר גם להפחית, אני פשוט אוהב תבלינים). הכמות נדיבה ביותר ומשביעה, והמחיר ללא ספק משתלם.

כמו בגסטהאוס ראוי לשמו, יש כאן עוד הרבה דברים המיועדים לאורחים, לרווחתם ולשעשועיהם: מכונת כביסה ומייבש בהם ניתן להשתמש, עמדת פלייסטיישן, ספריית סרטים שמתוכם אפשר להקרין בכל רגע נתון את מה שבא לכם – אם זה מקובל על הנוכחים כמובן. גג עם נוף תל אביבי יפה כבר אמרנו... בקרוב, אגב, יותקן במקום גם מסלול למכוניות בשלט רחוק.

בנוסף, יש סדנאות בנושאים שונים, (כלי נגינה הודיים, מדיטציות, רייקי ועוד). בימי שישי מתקיים בזאר, מעין שוק פשפשים: אתם מוזמנים להביא דברים יפים שעשיתם או הבאתם לארץ בכל יום שישי ב-12 בצהריים וליהנות משוק חופשי. בימי ראשון ושני יש הנחה גדולה במחירי הבירות (10 ₪, מיוחדות 13 ₪) וגם מרתון סיינפלד וחברים.

בקיצור, המקום הזה כשמו כן הוא: מעבר לאוכל טוב ומחירים משתלמים, הכל כאן "סבקוץ' מילגה" – הכל אפשרי. כדאי להכיר.
מאת: תומר שי
סבקוץ' מילגה: שאנטי ועסקית ב-21 ש"ח
שגרירות הודית אמיתית קמה כאן בתל אביב. "סבקוץ' מילגה" היא הרבה יותר מעוד מסעדה עם תפריט מאכלים הודיים: מדובר בבר-מסעדה ובגסטהאוס הודי אותנטי, שנותן מענה לכל סוגי הבילוי שניתן למצוא בארץ השאנטי. אכלתי את הטאלי המפורסם, שמגיע כארוחה עסקית. תמורת 21 ש"ח בלבד קיבלתי מנה גדולה של אורז, תבשילים, יוגורט ורוטי. הטעם היה חריף כלבבי והאורז השתלב טוב בתבשילים. הכמות נדיבה ומשביעה והמחיר בהחלט משתלם
שגרירות אמיתית של הודו קמה לה כאן בתל אביב. "סבקוץ' מילגה" היא הרבה יותר מעוד מסעדה עם תפריט של מאכלים הודיים: מדובר בבר-מסעדה ובגסטהאוס הודי אותנטי, תעתיק מדוייק למקור, שנותן מענה כולל לכל סוגי הבילוי והשאנטי שניתן למצוא בארץ המהרדג'ות.

המתחם משתרע על פני שלוש קומות של הבניין הפלורנטינאי, שנמצא בבעלות משפחתו של אודי, הבעלים. בקומה הראשונה בר עם חצר "זולא" ונדנדות שמשתלשלות מהתקרה, קומה שניה עם שולחן פול וקומת גג עם מסך ענק לצפייה בסרטים, כרצונם של הנוכחים. במתחם כולו פזורות ספות נוחות, כריות רכות וכל מה שמתקשר לנינוחות באשר היא. רק תרגישו בבית.

האווירה כאן נינוחה וזורמת, אהבת אדם ועולם מורגשת באוויר, בהתאם לרוח יוצאי הודו שמפגינים כאן נוכחות מתמדת. דמיון למסעדה וגסטהאוס מקורי אמרנו? הרי שם המקום עצמו, "סבקוץ' מילגה", פירושו בהודית הכל אפשרי. ואכן, הכל אפשרי כאן, בהודו הקטנה שבדרום תל אביב.

תפריט המסעדה הוא צמחוני. אני רציתי להתנסות ב"טאלי" המפורסם, שמגיע כאן כארוחה עסקית. תמורת 21 שקלים בלבד, קיבלתי מנה שלמה של אורז, מבחר תבשילים, יוגורט ורוטי. יש גם אפשרות לטאלי עסקי ל-4 אנשים תמורת 80 שקלים.

הדפס כתבה שלח לחבר
7102 מסעדות במאגר
”  “ על