מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום רביעי - 21.03.2018


המנות בהחלט גדולות (אין אדם שלא ייצא שבע מממנה עיקרית + אורז או תוספת כלשהיא), התיבול במנות השונות נע בין מעודן לחריף (איש איש וטעמו) והטעם ערב לחיך. מרגישים שלא מדובר בהכנה תעשייתית (בניגוד לרשתות פאסט פוד של אוכל מהמזרח הרחוק, בהן האוכל שומני והאורז דייסתי לעתים קרובות).

ישנן שתי הצעות עסקיות ב"מכולת הסינית": עסקית 1 (39 ₪) כוללת אגרול, מנת בקר / עוף (לבחירה מתוך כל התפריט) וכקינוח טאפיוקה מתוק (כדורים קטנים ושקופים שמקורם בצמח הטאפיוקה וטעמם נפלא, בתוך חלב קוקוס).

עסקית 2 (59 ₪), המיועדת ל-3 סועדים, מאפשרת גם ארוחה הגונה וגם הנאה מטעמו של התה היפני האקזוטי: העסקית כוללת 3 דים סאם לבחירה מהתפריט (מנות 2-18 בתפריט – אותו ניתן למצוא באתר "המכולת הסינית" בפורטל ROL) – כלומר 9 יחידות דים סאם בסך הכול, בנוסף לבקבוק תה יפני. בהחלט מומלץ!

במקום תמצאו גם מתכונים ותוכלו לקבל ייעוץ ברזי הבישול בסגנון המזרח הרחוק. המכולת הסינית מציעה גם TAKE AWAY ושירותי קייטרינג. המכולת פתוחה 7 ימים בשבוע, מ-12:00 עד 24:00.

המכולת הסינית
רחוב הכובשים 48, תל אביב
טלפון: 03-5165601
מאת: תומר שי
שניים סינים עם דים סאם גדול
"המכולת הסינית" שברחוב הכובשים בתל אביב, הראשונה מסוגה בישראל, היא מעין שגרירות קולינארית ותרבותית של סין והמזרח הרחוק. המסעדה של המכולת, "וונג'ס דים-סאם", מתהדרת בתפריט גדול ומגוון של מאכלים אותנטיים, כולל תפריט סושי. במסעדה מוצעות שתי אופציות עסקיות, ב-39 וב-59 ₪: הראשונה כוללת אגרול, מנה עיקרית וקינוח טאפיוקה, השנייה כוללת 3 מנות דים סאם ובקבוק תה יפני. מומלץ!
המכולת הסינית שברחוב הכובשים בתל אביב היא המכולת הסינית הראשונה בישראל. מאז נוסדה, בשנת 91', הפכה כבר למוסד ששמו יצא לפניו הרחק מעבר לגבולות העיר, כמעין שגרירות קולינארית ותרבותית של סין ולמעשה של המזרח הרחוק כולו. כאן, אותנטיות היא שם המשחק, איכות ונאמנות למקור. עובדה: על לקוחות המקום נמנים יוצאי המזרח הרחוק, תיירים, עובדים זרים, וגם ישראליים רבים, שהתאהבו במטבחי המזרח ובקסמם.

"המכולת הסינית" מציעה מבחר גדול ומגוון של מאכלים, כלים ואביזרים שונים מעולם האוכל של סין, יפן, תאילנד, הפיליפינים, הונג קונג ואינדונזיה, כמו גם קוריאה והודו. כאן אפשר למצוא אטריות (Noodles), רטבים, תבלינים, דגים, אצות ומשקאות, לצד ספרי בישול וכלים כמו ווק, סירים ומחבתות.

המכולת הסינית התרחבה עם הזמן ובצמוד לה הקימו בעליה מסעדה סינית - "וונג'ס דים-סאם", המסעדה של המכולת הסינית, שמציעה מאכלים מובחרים, בעיקר נודלס ודים-סאם (כיסונים). הטעם, ריח התבשילים והאווירה הכללית יוצרים תחושה של מסעדה עממית בסין הרחוקה (לא הייתי, אני מודה, אבל גונבו שמועות כאלה לאוזניי מפי אורחים שישבו במסעדה...).

המסעדה מתהדרת בתפריט עצום בגודלו, עם מיטב המאכלים הקלאסיים של המזרח הרחוק, מכל הסוגים והסגנונות. מלבד הנודלס והדים סאם, תמצאו כאן אגרול, אטריות אורז ואטריות ביצים, מרקים, אורז מאודה ומוקפץ, ובנוסף תפריט סושי גדול ומגוון.

הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על