מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום חמישי - 22.03.2018


טבילת האש עם החריימה עברה בשלום. יתירה מזאת - חששותיי מחריפות המנה התבדו עד מהרה. אחראית המשמרת, מיטל האדיבה, הבטיחה לי שתדאג ללשוני העדינה ותמעיט ברוטב. ואכן, כך היה. הדג (נסיכת הנילוס) היה מצוין ומעודן ומעט הרוטב שסביבו היתה באמת ובתמים פיקנטי ולא חריף. טעמן של הקציצות ברוטב עגבניות היה ביתי וטעים וכמוהן גם התוספות.

לצד כל המזון המשובח, נהנינו משני קנקנים אישיים של לימונדה טבעית. הארוחה היתה משביעה ועסיסית ביחס לכל מחיר. במחיר 35 ₪, מדובר בפנינה של ממש. לא ניתן היה לסיים את הסעודה ללא כוס תה מהביל (למרות יום הקיץ השרבי) עם בקלוואה או שתיים לקינוח.

לסיכום: "שער 1" מציע מנות נדיבות וטעימות במחירים שווים לכל נפש. כל אלה - בתוספת הקירבה היחסית למקום עבודתי - היה בגדר שמחה גדולה. נסו ותיווכחו!

"שער 1", רחוב קיבוץ גלויות 32, תל אביב. טלפון: 03-6812874
מאת: עדי אלון
שער 1: עסקית נדיבה ב-35 ש"ח
בצהריים המוקדמים נתקפנו רעב קל. שלפתי את ידידי ב. מהעבודה ודהרנו אל "שער 1" שבבניין מרכזים על גבול יפו-ת"א. הלכנו על ההצעה העסקית ב-35 ₪, הכוללת סלטים, פיתות, מנה עיקרית (בשרים, דגים, על האש ותבשילים משתנים) עם שתי תוספות ושתיה ב-35 ₪ בלבד. בחרנו בחריימה וקציצות בקר וקיבלנו ארוחה עסיסית ומשביעה ביותר. אופציה נוספת היא עסקית דגים – דג מטוגן עם תוספות, שתייה ומבחר סלטים ב-55 ₪ בלבד. מומלץ בהחלט
מסעדה: שער 1
כבר בשעת צהריים מוקדמת תקף אותנו רעב קל. מאחר ולאחרונה פצחתי בצריכה מוגברת של אומגה 3, הבנתי שגופי זקוק לדג. שלפתי את ידידי ב. מיום עבודה עמוס ודהרנו אל עבר "שער 1" אשר בבניין מרכזים על גבול יפו-ת"א.

ידענו מבעוד מועד כי הארוחות העסקיות של "שער 1" טעימות ומשתלמות ביותר. כשהגענו הבנו שיש ביסוס לשמועה. כאפשרות ראשונה מוצעת ארוחה הכוללת סלטים, פיתות, מנה עיקרית (בשרים, דגים, על האש, שווארמה ותבשילים המשתנים מדי יום) בצירוף שתי תוספות ושתיה – כל זה ב-35 ₪ בלבד - מחיר מגוחך לשפע גדול של מזון משובח ומשביע. מי שמעוניין להתמקד באזור הימי, מוזמן ליהנות מהאופציה הדגית – דג מטוגן עם תוספות, שתייה ומבחר סלטים ב-55 ₪ בלבד.

ביום שהגענו לסעוד, הדג בעסקית א' היה חריימה. ב' ואני, זוג אשכנזים, היינו בתולים גמורים בכל הנוגע למנה המרוקנית. הבנו שאם כבר לנסות, זה הזמן וזו הסיטואציה המתאימה. כתוספות, בחרנו בתפוחי אדמה ובשעועית ירוקה. המנה העיקרית מעברו השני של השולחן היתה קציצות בקר ברוטב עגבניות עם אורז וסלט.

הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על