מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שבת - 17.03.2018


אנו סעדנו שתי עסקיות גדולות ומרוממות רוח ב-59 שקלים. בחרנו להתחיל במרק אודון טמפורה מצוין עם מעט אטריות אודון ופטריות, שטעמו מתאפיין במתקתקות יפנית טיפוסית, לצד סלט של מלפפונים עם אצות ותמנונים טריים ברוטב של סויה מתקתקה. המנה החמה שבחרנו היתה פנקו צ'יז אינסייד אאוט, כלומר סושי חם עם גבינה, מעדן שכן מילא את תפקידו בתור מתאבן והכין אותנו לבאות...

והנה הגיעה בחירתינו המשמעותית: פרוסות דקות של אנטרקוט על בייבי תפו"א ברוטב מיצ'ואה (צ'ילי ושזיפים), מנה מצוינת שמאפשרת ללכת למסעדת סושי גם עם חבר שטרם נחשף למילה האחרונה בקולינריה.

ואילו עבור אלו שכן מעודכנים בקולינריות, הזמנו פלטת סושי (69 שקלים) שכוללת 16 יחידות מאקי לבחירה. יש לציין שהבחירה הינה גדולה (מסלמון ליילו טייל ועד לפלמידה), 2 יחידות נוספות של אינסייד אאוט, (כלומר סושי שמגולגל הפוך - האורז בחוץ והאצה בפנים) ו-2 דגי סשימי נוספים.

כשאוכלים סושי תמיד עולה ספק קטן: האם הפעם זה יהיה אפשרי, האם הפעם אצליח להתמלא מסושי? בשלב זה, על בטן מלאה ונפש מאושרת, אני גאה להכריז בריש גליי: אני אכן מאמינה בעסקיות... רבים יסכימו איתי ויאמרו, כי אין חוויה גדולה יותר מאשר להתמלא מסושי...
מאת: זוהר לוי
רנינג סושי: עסקה מצויינת ב-59 ש"ח
מה טוב מארוחת סושי עיסקית? ברנינג סושי פגשנו בר סושי על סרט נע, ממנו יכולנו לבחור את הסושי החביב עלינו. העסקיות כאן הן רחבות ומעניינות, כי לסועד יש מקום רב לבחירה אישית. תמורת 59 ₪ אכלתי מרק אודון טמפורה, פנקו צ'יז אינסייד אאוט ופרוסות דקות של אנטרקוט על בייבי תפו"א ברוטב מיצ'ואה. האוכל היה מצויין וההפתעה: לראשונה הצלחתי להתמלא מסושי...
בדרך כלל, כשהזדמנתי לסעודות עסקיות הדהדה בי תחושה כי מישהו מסדר אותי, כך שבאופן עקבי בכל מסעדה בה הציעו לי את עסקית היום סירבתי עוד לפני שבחנתי את התפריט המיוחד. אם כבר הולכים למסעדה – כך חשבתי - יש לאכול את הדברים הטובים שזו מציעה, ואלו בוודאי לא ימצאו בתפריט העסקית. בעמדה זו דבקתי לאורך שנים ולא היה ניתן לשכנע אותי אחרת.

לפעמים זה טוב שמתבגרים בחיים. בשבוע האחרון הסכמתי, בהמלצתה של חברתי שהלכה עימי לארוחת צהריים של שמש ב-"Running Sushi" להזמין יחדיו ארוחה מהתפריט העסקי. סושי בעסקית, מה בעצם יכול להיות רע בזה? או למען האמת, מה יכול להיות טוב מזה?

מסעדת "רנינג סושי" ממוקמת באיזור התעשיה של הרצליה פיתוח. הקונספט המרכזי שלה הוא בר סושי בתנועה, כלומר הסושי מטייל לו טרי ורענן על סרט נע ואילו הלקוח נדרש לבחור בו מבין חבריו, ממש "פיק אפ גסטרונומי", כך שכל הזמן יש תחלופה על הפס ואפילו ניתן לבקש בקשות מיוחדות מהסושי-מן...

"רנינג סושי" מציעה ארוחות עסקיות בימי חול, בין השעה 12 בצהריים ועד השעה 17 אחה"צ. הכיף הגדול הוא שהעסקיות הן רחבות ומעניינות וכן משאירות מקום רב לבחירה אישית, עד ששכחנו שאנו סועדות עסקית. מחיר העסקית נע בין 39 שקלים ל-69 שקלים ואילו עסקית זוגית עלותה 119 שקלים. בסיסה של העסקית מורכב ממנות פתיחה לבחירה (מרק/סלט) ומנת פתיחה חמה נוספת, המנה העיקרית וכמובן כוס שתיה קלה. במחיר סמלי של 18 שקלים תוכלו ליהנות גם מקינוח.

הדפס כתבה שלח לחבר
7135 מסעדות במאגר
”  “ על