מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום חמישי - 22.03.2018
מיץ טבעי או מים מינרלים במחיר המנה העיקרית בלבד.

בין המנות הראשונות תוכלו למצוא סלט חצילים קריספי ופטה, טבולה עם בייבי שרימפס וכן מרק סרטנים עשיר עם עגבניות מיובשות ושמנת (בעסקית מעל 69 ₪).

המנות העיקריות בתפריט העסקי נחלקות לבשרים, דגים, פירות ים ופסטות. בין השאר, תמצאו כאן נתחי עוף בטריאקי, סטייק אנטרקוט, פילה סלמון במיסו ומירין, קוסקוס פירות ים, ופסטת פנה עגבניות וחזה אווז מעושן.

העסקית ב-"Ocean" היא הדיל הכי טוב בתחום המזון מן הים. ארוחת הגורמה המשובחת במיוחד באווירה נעימה ורגועה מספקת תמורה מלאה למחירים הסבירים בהחלט.
מאת: עדי אלון
צהריים ב-OCEAN בר פירות ים
תחת מודל העסקיות, מציעים ב"אושן" ארוחה כיד המלך, כשכל המנות - החל בלחם, דרך הדגים, פירות הים וכלה בקינוחים, נעשות במקום. העסקית ב"אושן" היא הדיל הכי טוב בתחום המזון מן הים. ארוחת הגורמה המשובחת - והאווירה הנעימה באחת מהבולטות בין מסעדות הרצליה פיתוח - מבטיחות תמורה מלאה למחיר הסביר בהחלט
בעוד מעמד הפועלים נאלץ להסתפק בסנדוויץ' או במזון קיבוצי בחדר האוכל, אנשי ההיי טק מדושני העונג ממילא, זוכים להזין את בטנם במסעדות פאר במחירים מוזלים, אם לא בחינם. לאותם אלה, המכלים את ימיהם במשרדים באזור התעשייה של הרצליה פיתוח, קיימת הפריבילגיה להתלבט בין שווארמה להמבורגר, לסיני, להודי ועוד מנעמים קוסמופוליטיים. כל היופי הוא שאם יחפצו במאכלי ים, למשל, יוכלו לממש את הפנטזיה במחירים מוזלים.

"Ocean בר פירות ים", למשל, הממוקם בלב אזור התעשייה, מציע ארוחות עסקיות בטווח שבין 39 ל-79 ש"ח. לקוחות קבועים רבים, מנכ"לים ושוחרי פירות ים בדרגות נמוכות יותר, בני 30+ בממוצע, פוקדים את המקום תכופות.

תחת מודל העסקיות, מכניסים אושן ארוחה כיד המלך, כשכל המנות – החל בלחם, דרך הדגים, פירות הים וכלה בקינוחים, נעשות במקום.

המסעדה היוקרתית (אם כי לא מלחיצה יתר על המידה בהידורה) אוחזת בתפריט עסקיות, המוצע במשך כל צהרי השבוע (למעט בשבת) בין השעות 12:00 ל-17:00 וכולל מנה ראשונה, עיקרית,
הדפס כתבה שלח לחבר
7139 מסעדות במאגר
”  “ על