מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שישי - 23.02.2018


פתחנו שולחן. לכל אחד היה בצלחת שליש בצלבורגר, שליש חזה עוף ושליש שניצל. הסלטים לבדם תפסו כ-80 אחוז משטחו של השולחן הלא כל כך קטן שניצב בפינת האוכל שלי. החלטתי לפתוח בהמבורגר. פיזרתי מעט קטשופ וחרדל מעל (שהגיעו בנדיבות עם המשלוח) והתענגתי על כל ביס. הבשר היה רך, מידת העשייה הייתה מדוייקת ואפשר היה להרגיש שכל חתיכה הייתה מאה אחוז בקר ותו לא. נשנשתי מעט ממגוון הסלטים שהונח לפניי לפני הבליסה העיקרית. החומוס היה טוב, ואם לא הייתי כל-כך להוטה לאכול את השניצל, סביר להניח שהייתי מחסלת את החומוס עם לחם הבית של המקום ושובעת מזה. סלט הביצים הפגין איכות שבין גאוני לבין אלוהי, רגיל הוא לא היה. היחס בין המיונז לביצים היה מושלם וצבעו הכתמתם העיד על כך שישנו כנראה מרכיב סודי לכל העניין. לצערי, עד שנזכרתי לאכול ממנו, שותפי לזלילה כבר סיימו כמעט את הכל... חזה העוף היה מצוין אף הוא. לא ניכר בו הצ'ילי, אלא רק המתיקות הנובעת ממנו. הוא היה רך ונגמר מהר מדי.

אחרי שסיימתי את ההכנות ודחיתי את הסיפוקים הגעתי לגולת הכותרת. השניצל. בשלב זה נפרדתי לשלום מהקטשופ, וסחטתי את הלימון שצורף למנה מעל נתחו הענק של השניצל (אחרי החלוקה הוא עדיין היה ענק) ומעל הפירה שנלווה אליו. שלמות. רק מילה אחת יכולה לתאר את מה שהונח לי בפה. כל ביס וביס. העובי, הציפוי הפריך, החום שפרץ מבפנים והטעם האלוהי. רק חבל שאפילו מנות ענק נגמרות.

לסיכום, סיימתי את החוויה שבעה ברמות שלא ידעתי הרבה זמן כמותן, מאושרת ועוד יותר שמחה על כך שלקחתי יום חופש ואני יכולה לזנק ישירות משולחן האוכל למיטה לנמנום של צהריים אחרי האוכל. ה"נזק" הכספי עמד על 60 שקלים לאדם, כולל טיפ, וכלל מנה ראשונה, עיקרית, תוספת ושתייה לאדם. אגב, נשאר עוד קצת אוכל במקרר אם בא לכם לקפוץ לבקר.
מאת: סיון מנשה
מרמורק. תצומו לכבודו
רעבים? "מרמורק" המפורסם והמצוין לא סתם ישביע אתכם אלא יביא אליכם תענוג עמוס מנות, טעמים, ריחות והנאות קטנות-גדולות. העיסקיות של המקום עושות את כל העניין גם למשתלם כלכלית, ואפילו למשמח יותר.
דומה ששירותי המשלוחים בתל-אביב הפכו לעניין טרנדי. כל ילדון עם קו טלפון, כיור וכיריים מחליט שהוא יכול לעשות "קופה" משירות משלוחים בעיר עמוסת המשרדים. לכן, שמחתי לגלות שמוסד תל-אביבי ידוע כמסעדת מרמורק התחיל לעשות משלוחים וחסך לי את הטרדה שבלחפש מקום חנייה במרכז תל-אביב, כשחניון הבימה סגור לרגל שיפוצים. כך, מצאתי את עצמי ביום לוהט ולח מתמיד, מסרבת לעזוב את ליטופו הנעים של המזגן, ומנצלת הזדמנות יקרה מפז לבדוק את שירותיי המשלוחים של המסעדה המדוברת.

למזימה הצטרפו אליי שני חברים יקרים, שגרים בדיוק בעברו השני של המסדרון. חלשנו בזריזות על תפריט המשלוחים ולמזלנו נותרו על השעון עוד 45 דקות עד לתום השעות בהן מוגשות ארוחות עסקיות, והמנות האהובות עלינו ניצבו בלב הרשימה. לצורך העניין אספר לכם כי הארוחות העסקיות מגיעות עם מנה ראשונה לבחירה ותוספת לבחירה. על-מנת שנוכל ליהנות מכל העולמות החלטנו לקחת מכל תוספת ומנה ראשונה אחד, בלי כפילויות. אני הזמנתי לי את מנת הדגל של המקום, הלא הוא שניצל העוף שאני יכולה רק לאחל לאמא שלי לדעת להכין אותו ולו בחצי מהאיכות של מרמורק. נספחיי הזמינו בצלבורגר (המבורגר עם בצל) וחזה עוף בגריל ברוטב צילי מתוק. במחלקת הראשונות והתוספות ביקשנו לצרף למשלוח חומוס, סלט ביצים, קרם חצילים עם גבינת עיזים, פירה, צ'יפס וכרובית מטוגנת.

לא חלפו 40 דקות והשליח התדפק על דלתי, ובצורה מרשימה לא הפגין אפילו טיפת זיעה מהחום המהביל ששרר בחוץ. בתחילה חשבנו שהוא נכנס עם כמה משלוחים שעוד יש לו למסור, אחרי שהוא הלך הבנו ששתי השקיות הענקיות שהוא הביא עימו מיועדות אלינו. כבר מרגע פתיחת החבילות ניכר שהזמנו ממקום שמכבד את עצמו. כל מנה ומנה הגיעה בכלי פלסטיק מפואר, שלא היה מבייש את אמי במסיבות הטאפרוור שלה. המנות הראשונות הגיעו במעין קעריות פלסטיק עגולות ושטוחות, שהצדיקו את ההגדרה מנה. צמחונים נטולי תיאבון מוגזם, בכיף היו יכולים ליהנות מאחת מהמנות הללו בתור מנה עיקרית, ולשבוע. העיקריות סודרו כחיילים בכלי ענק, שבוודאי הוזמנו במיוחד לאור העובדה שכל מנה הייתה ענקית בכל קנה מידה. מראה העיניים והניחוחות שיכנעו אותנו לחלוק בהכל בלי חמדנות.

הדפס כתבה שלח לחבר
7121 מסעדות במאגר
”  “ על