מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שישי - 19.01.2018


מעבר לטעם המעולה של המאכלים ב"צ'יינה לי", בו כבר נתקלתי במסעדה וגם במשלוחים שהזמנתי, נעים כל פעם מחדש להיווכח בנדיבות המנות ובעובדה שבמחיר סביר לחלוטין, יכולים גם שני אנשים ויותר לצאת שבעים מארוחה דשנה שכזו.

כל המנות שניסיתי היו מצויינות, אך מבחינתי העוף בקשיו הוא המנה המצטיינת והמומלצת כבחירה למנה העיקרית. רך, עסיסי ומתובל, פשוט מהטובים שפגשתי. גם הבקר סצ'ואן מצויין. ערבבו את מנות הבשר עם תוספות האורז והאטריות, וההנאה שלמה. לשם שינוי (ביחס למקומות רבים אחרים), האגרול טרי, רענן ולא שומני.

סיכום: עסקיות אקסקלוסיביות וטעימות (משתלמות כבר אמרתי?).
מאת: מערכת ROL
צ'יינה לי: עסק טוב
מסעדת "ציינה לי" מציעה קלאסה, עיצוב מרשים וטעם של איכות מעודנת. מעבר לכל אלה, מציעה הסינית המצויינת עסקיות משתלמות, בטווח המחירים שבין 58 ל-88 ש"ח. כל פעם מחדש נעים להיווכח בנדיבות המנות ובמחירים הסבירים לחלוטין: לא רק טעים, אלא גם מאוד משתלם...
תה ואורז יש בסין... ובמסעדת "צ'יינה לי", שצברה מוניטין של איכות במשך כ-15 שנים, יש הרבה יותר מזה - ובשיא הקלאסה. מי שמכיר את הפתגם הסיני העתיק "אורז לא מתבשל על ידי דיבור" יודע, שגם מסעדה לא הופכת מצליחה ככה סתם.

"צ'יינה לי", המסווגת כגלאט כשר, מלאה כמעט תמיד ולמרות הקפדת הכשרות, מושכת סועדים מכל הסוגים והגוונים. אף התפריטים הם בשפות שונות כגון עברית, אנגלית, צרפתית ורוסית ע"מ שיותאמו לכל סוגי הקהל. המסעדה ממוקמת ברחוב הירקון, מול מלון דן בתל-אביב ומתהדרת בעיצוב יוקרתי ואלגנטי, המשתרע על מספר חללים. מבעד לתקרת זכוכית חודר אור יום טבעי ויוצר אווירת מרחב ייחודית.

הצבע השולט במקום הוא ירוק - הקירות, הבגדים הסיניים המסורתיים של המלצרים (פלוס כיפה). גם השטיחים מקיר לקיר ירוקים ובחוץ אפילו גינות קסומות וירוקות, שנצפות מחלונות המסעדה. האווירה כאן נעימה ביותר והשירות ברמה בינלאומית.

"צ'יינה לי" מציעה תפריט עסקיות עשיר ומשתלם (בין השעות 12:30 ל-18:00). האפשרויות הן: עסקית 58 ₪, הכוללת מרק/אגרול + מנה עיקרית (עוף/בקר/דג ואורז), עסקית 78 ₪, הכוללת מרק/ אגרול + מנה עיקרית (עוף/בקר/דג ואורז) + קינוח, ועסקית עסקית 88 ₪, בה תוכלו להתענג על מרק/אגרול + מנה עקרית מיוחדת (עגל/ברווז ואורז) + קינוח.

הדפס כתבה שלח לחבר
7101 מסעדות במאגר
”  “ על