מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום רביעי - 21.03.2018


את העיקריות שלנו לא היה קשה לבחור. הייחוד של המקום - והדבר שמשך אותי ל"בורגוס" - הלא הוא המבורגר; אחד כזה עסיסי, שדורש חיבוק בשני ידיים חזק-חזק עד שהוא ייגמר. רונן, הקרניבורי מבינינו, טרף המבורגר אנטרקוט. אני, העדינה והשברירית, בחרת בבקר הבסיסי (לא קלה הבחירה!). ההמבורגר שלי היה טעים, שומני במידה - והלחמניות שעל מצען הוגש היה מוצנמות במידה שאני אוהבת. ההמבורגר עמד במבחן, כשידיי לא עוזבות אותו עד שנגמר. אבל המבורגר האנטרקוט של רונן, אוי זה היה קשה! המבורגר כזה בעסקית זה כמו לזכות בכל העולמות. במחיר שווה לכל כיס לזכות בהמבורגר עסיסי, בטעם ובבשרניות שרק המבורגר אנטרקוט יכול לעשות. רונן אחז בהמבורגר בשתי ידיו ולא נתן לי לחטוף לו (וניסיתי...). בסיום שני ההמבורגרים יצאנו מתנשפים, מרוצים וממתינים לקינוח.

למזמיני העסקית דיל קינוח מקסים: קרם ברולה\סופלה שוקולד עם שתי כוסות שתייה חמה ב-26 ₪ בלבד. אנחנו הזמנו קדאיף בננות וטופי עם גלידת וניל, שהנעים לנו את החיך וצבע את עתידנו בוורוד.

"בורגוס הרצליה", אגב, מפנק לא רק את הקרניבורים הבוגרים שבינינו, אלא גם את הדור הצעיר. המקום מציע צגי פלזמה על כל שולחן, שמספקים לקטנים ולגדולים משחקים והפעלות. בנוסף, הילדים מקבלים פלייסמנטים משעשעים וחבילת צבעים. ועוד לא הזכרנו את מנות הילדים המושקעות...

ל"בורגוס הרצליה", כאמור, חמישה סניפים אחים נוספים ברשת. בנוסף אליו תוכלו ליהנות גם מ"בורגוס" נתניה, תל אביב, פתח תקווה, אם הדרך, קניון קריון ונהריה.
מאת: אודליה צדוק
הרוסה על בורגוס
סניף "בורגוס" הרצלייה המטיר עלינו שפע בשרים והמבורגרים מושקעים, שבלענו בתאווה עד שובע מוחלט. ארוחה עסקית משתלמת שהיא גם חוויה של בילוי
אני נוהגת באוטו והרדיו מנגן. בין הפרסומות שוב מזדמזם לו הג'ינגל להמבורגרים: "הרוס על בורגוס", קורא רון קופמן בקול - ואני מקשיבה הרוסה מרעב. מול עיניי מרצדים המבורגרים שמנמנים ושתי פיות יושבות לי על הכתף וקוראות לי לבוא. אז באתי, אבל לא לבד - לקחתי את רונן ושמנו פעמינו לעבר "בורגוס הרצליה"

"בורגוס הרצליה", אחד מששת סניפי הרשת, ממוקם בלב הרצלייה פיתוח. הסניף חי ובועט בהצלחה כבר 10 שנים ומתהדר, בין השאר, בשפע מנות בשריות, עסקיות צהריים משתלמות ואפילו עסקיות לילה (מוגשות בין 23:00 לאחרון הלקוחות). עסקיות הלילה כוללות מגוון אופציות לבחירה - המבורגר בקר וציפס (29 ₪), מנת כנפיים + הום פרייז (29 ₪), ראפ עוף עם צ'יפס (25 ₪). על כל עסקית לילה ניתן להזמין גם כוס בירה ב-10 ₪ (ואני הרוסה לא רק על בורגוס, גם על הדילים שם...).

הרעב שלי התאים בדיוק לעסקית של "בורגוס", המוגשת מ-12 בצהריים ועד 17 בערב. כל עסקית מגיעה עם מנה ראשונה, עיקרית בשרית ושתייה. בין העיקריות שולטים ההמבורגרים, שבאים במגוון גדלים (160 ג', 220 ג' ו-300 ג') וגם בשלל סגנונות (המבורגר בקר, אנטרקוט, עוף, טלה וצמחוני). בונוס נוסף של העסקית ב"בורגוס" הוא שעל כל עיקרית המבורגרית, מגיעה תוספת מצ'פרת ממגוון תוספות ההמבורגרים של המקום.

על הראשונות העסקיות החלטנו לוותר ולחרוג מהתפריט למען ראשונות משודרגות. סיגר טלה וראפ עוף עלו בגורל וזכו לפנק אותנו. אני נהניתי מראפ עוף מתובל בגווקאמולי וירקות, שהגיע בתוספת סלט קטן והיה מרענן בלב ובפה גם יחד. רונן פינק את עצמו בסיגר טלה שמנמן ונוטף כראוי, שהוגש על מצע סלט בתיבול מקסיקאני שעשה (גם לי) טוב בלב.

הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על