מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שלישי - 20.02.2018


עלו ובאו ההמבורגרים שלנו. הגיע הזמן לדבר האמתי. כל המבורגר הגיע עטוף בנייר. שפשפנו ידינו בהנאה וקילפנו אט-אט את הנייר. מסתבר שאת הלחמניות של "בורגרס בר" כל סניף אופה במקום וכל לחמנייה עוברת הצנמה קלה לפריכות אחרונה לפני שמתחברים אליה ההמבורגר, העגבנייה, הבצל מטוגן, המלפפון החמוץ והחסה. אחזנו כל אחד בלחמנייתו ונגסנו בה.

ביס אחד ו-לרגע היה נדמה שהעולם עצר מלכת. לא פלא שיאיר מבקר קבוע ב"בורגרס בר"! זה היה רגע מכונן, כאילו הרגשתי שילוב מנצח בביס אחד, לחמנייה טרייה וקריספית, עם ירקות וקציצה איכותית, לא דחוסה מידי, לא שומנית מידי, בשרנית, עבה, מתובלת בדיוק מופתי וטיפה פיקנטית, בדיוק כמו שאני אוהבת. ההצנמה הקלה שעברה הלחמנייה עם ההמבורגר גרמה ללחמנייה להיות רטובה מבחוץ ועסיסית מבפנים. שילוב מנצח. העובי המכובד של הקציצה עשה את המנה משביעה לכל הדעות. ההמבורגר של "בורגרס בר" עבר את מבחן ההמבורגרים שלנו. מרגע החיבוק הראשוני של הלחמנייה הטעם היה כל כך עשיר וסוחף, שלא ניתן היה להניח את הלחמנייה לרגע ופשוט לאכול בהתענגות שקטה עד הביס האחרון. יאיר כמובן נהנה מכל ביס, הוא בכלל הרגיש בבית, לפחות הפעם גיוון לעצמו. כלקוח קבוע של המבורגר טלה, הפעם גם הוא נגס בביתי הפיקנטי, והסכמנו שוב יחד. כשר, ומעולה פה.

לחובבי הבית והכורסא מ"בורגרס בר" ניתן להזמין משלוחים באמצעות האתר או הפייסבוק של "בורגרס בר". עם הטעם הטוב שנשאר לנו בפה, נותר לנו רק לחכות לקרקור בטן הבא...
מאת: אודליה צדוק
עיסקבורגר
ב-1998 נפתח הסניף הראשון בירושלים. כיום "בורגרס בר" היא הרשת הגדולה והמובילה בארץ להמבורגרים כשרים ומופלאים – הלחמניות נאפות במקום, ההמבורגר עשוי מ-100% בשר איכותי והרטבים מעולים. ברגע שנוגסים – מבינים. ועסקיות? יש תמיד!
רשת "בורגרס בר" היא רשת ההמבורגרים הכשרה הגדולה בישראל. "בורגרס בר" הקימה את סניפה הראשון לפני כחמש עשרה שנה בעמק רפאים בירושלים. מאז התהדרה "בורגרס בר" בעוד 28 סניפים, ברחבי הארץ ואפילו בברוקלין. מסתבר שהמבורגר איכותי וכשר היה חסר, ולא רק בארץ. אט אט תקעה "בורגרס בר" יתד בעולם ההמבורגרים האיכותיים, וכעת שמה כבר הולך לפניה. כשמחפשים המבורגר טוב אמיתי, ישר הולכים ל"בורגרס בר".

את ההמלצות ל"בורגרס בר" שמעתי מחברתי, וגם מסתבר שיאיר אחי מסיים כל יציאה בהמבורגר איכותי, ואני – הייתי חולפת על פני הסניף הענק בבן יהודה בתל-אביב פעמים רבות וממלמלת לעצמי "מתי יגיע היום שאני אטעם את ההמבורגר הזה שכולם מדברים אליו???" וה"בורגרס בר" בן יהודה כבר חוגג שמונה שנים לקיומו.

לאחרונה רשת "בורגרס בר" מיתגה את עצמה מחדש. כיאה לאיכותה מותגה "בורגרס בר" באלגנטיות. החלטתי להרים את הכפפה והזמנתי את יאיר להרים המבורגר לחיינו ולחגוג איתם את העיצוב מחדש. כמובן שסניף בן יהודה היה המועדף עליי. בין שולחנות בחוץ לספות מפנקות בפנים, בחרתי להתיישב בגרסה המפנקת. יאיר ישר פצח בהצהרה: "ההמבורגר שלהם הכי טעים!" אני הרמתי גבה. בין ההמבורגרים ניתן היה לבחור בין המבורגר הבית, המציע שילוב בשר בקר וטלה, להמבורגר טלה או אנטרקוט. ויש גם מנות שניצל, סלטים, כריכים וראפים בתפריט של "בורגרס בר". וגם מיני המבורגרים למי שרוצה לטעום קצת מכל דבר.

ב"בורגרס בר" יש למעשה ארוחות עסקיות כל הזמן – כל ארוחת המבורגר של "בורגרס בר" כוללת שתייה (מים בטעמים או נסטי בתוספת שקל, בירה בתוספת 6 ₪) ותוספת של צ'יפס, טבעות בצל, או עיגולי צ'יפס. לכבוד החגיגה החלטנו לקחת פעמיים את המבורגר הבית. מכיוון שכל המבורגר ב"בורגרס בר" ניתן להפוך לגרסה פיקנטית, אנחנו עלינו על המציאה ושדרגנו כל המבורגר בחריפות. עם טבעות בצל וצ'יפס. עוד לפני ההמבורגר – התוספות היו נפלאות והגיעו עם שלל רטבים תוצרת בית. צ'יפס בשרני וטבעות בצל עם טאץ' ביתי התחילו לנו את הארוחה בחיוך.

הדפס כתבה שלח לחבר
7120 מסעדות במאגר
”  “ על