מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שישי - 23.02.2018
לא פחות ממושלם. דג הדניס


מיד כשהתיישבנו ניגש אלינו מלצר חביב, שהנחית על השולחן מגוון רחב של מאזטים וסלטים טעימים להפליא, הניתנים חופשי בעת ההזמנה של ארוחה עסקית. בעיקר התפעלנו מהטחינה ומהכרובית המטוגנת. מיד לאחר מכן הזמנו יין. ב"בר ים" משווקים יינות בוטיק ישראליים, כשכל שבוע מתחלף היצרן - כך שיש מקום לכולם. הזמנו יין אדום הנקרא "פושקין", שהיה חלק ועגול והתמזג נפלא עם האוכל.

כנהוג בעסקיות, פנינו להזמנת המנות העיקריות. הפור נפל על שרימפס בחמאה ודניס אפוי במלח גס ועטוף בעלי גפן. מכיוון שהכנתו של הדג לוקחת כחצי שעה, ביקשנו לפתוח עם השרימפס, שלא איכזבו. החסילונים היו טובים ונימוחים והרוטב הנלווה היה בהחלט ראוי, אך כשהגיע הדג הבנו שזאת הסיבה שהגענו ל"בר ים". הדניס היה לא פחות ממושלם. הדג ספג את טעם עלי הגפן, טעמו של המלח השתלב היטב והתוצאה הסופית לא הותירה מקום לספק: זה אחד מהדגים מהטובים שאכלנו.

לאחר קפה, סיגריה של אחרי וגלידת סורבה משובחת, יצאנו לרחוב ושם חיכה לנו רכבנו, מוכן ומזומן לנסיעה. אין ספק שזו אחת הארוחות המשתלמות והטעימות שיש. ל"בר ים" בהחלט יש מה להציע לכם.
מאת: ליה לחמי
בר ים: עסקית ימית ב-69 ש"ח
מסעדת "בר ים" מגישה ארוחות עסקיות במשך כל היום, מה שמאפשר הזמנת ארוחת ערב עסקית טובה בטווח מחירים משתלם (49 עד 69 ₪). המסעדה, שאחת מבעליה היא שרון איילון, מספקת לאורחיה גם שירותי חנייה בתוך העומס התל אביבי. אחרי המאזטים והסלטים, הזמנו עיקריות שרימפס בחמאה ודניס אפוי במלח גס ועטוף בעלי גפן. השרימפס היה טוב ונימוח ודג הדניס היה לא פחות ממושלם
מזה חודשים, בכל פעם שאני חוצה את רחוב ירמיהו בת"א (יותר מאחת ליום), ממש לפני פינת דיזנגוף אני מביטה בזגוגיות של מסעדת "בר ים", קוראת את שלט הארוחה העסקית המתפרסם על החלון ומבטיחה לעצמי שוב ושוב שעלי לסור לכאן בהקדם ולאכול. "בר ים" היא מסעדה שמגישה ארוחות עסקיות במשך כל שעות היום - אופציה שלא פוגשים כל יום. מחירי העסקיות בה נעים בין 49 ל-69 ₪, הכול תלוי באופי ההזמנה.

בערב קייצי אחד בחרנו זוגתי ואני לנסות סוף סוף את אותן עסקיות. מיד כשהגענו, בעודנו מחפשות חניה ללא הצלחה, צדה עיני איש בחליפה העומד מחוץ למסעדה ושמחה גדולה הציפה אותי. כן כן, "בר ים" מתחשב במצוקת החניה ונותן שירותי חניה לאורחי המסעדה. בשמחה גדולה יצאנו מהרכב ומסרנו את המפתח לאיש המעונב שיחנה את רכבנו. למה לסבול כשאפשר להתפנק?

עם היכנסנו למסעדה, קיבלה את פנינו שרון איילון, אחת מבעלות המסעדה. ואם השם הזה נשמע לכם מוכר, בוודאי צפיתם בתוכנית הריאליטי "קחי אותי שרון". שרון איילון היא אותה שרון מבוקשת, אשר סיחררה את ראשם של גברים רבים, ומאז התוכנית מצאה את יעודה כמסעדנית ונהנת מכל רגע, דבר שניכר בחיוכה הרחב ובקבלת הפנים שהיא עורכת ללקוחותיה.

הדפס כתבה שלח לחבר
7121 מסעדות במאגר
”  “ על