מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום ראשון - 18.03.2018
ואיכותית. שמחנו לגלות שהתפריט מציע לאורחי המקום, בכל שעות היום והלילה, ארוחות עסקיות הכוללות 16 סוגי סלטים ושתייה חופשית, במחיר המנה העיקרית שנבחרה. בתפריטים מופיעים למעשה שני סוגי מחירים: האחד – 98 ₪ – בעבור הדגים ה"פשוטים" והשני, 110 ₪ – לדגים ה"נחשבים" יותר.
החלטנו שלא לחסוך בבחירה והזמנו, שוב לפי המלצת המלצרים, דניס ולברק, שניהם בגריל. הדגים הגיעו במהרה, כשהם פרוסים ומונחים על מצע של עלי חסה, ונראו עסיסיים. המנות הוגשו כשהן מלוות בצ'יפס חם. טעם הדגים היה מצוין והם נעשו בדיוק מידה הנכונה. נהנינו!

בתור אוהבי מתוק מושבעים לא ידענו במה לבחור כאשר המלצרים המליצו לנו על מספר קינוחים חלביים שנשמעו שווים ביותר, ואף סיפרו שיש שבאים ל"אהבת הים" במיוחד כדי לאכול את הבוואריה של המקום. החלטנו לסמוך עליהם שוב. אנחנו מוכרחים להודות, שלמרות שכבר היינו מלאים עד אפס מקום, "הקיבה השנייה" שלנו, זו השמורה למתוקים בלבד, שמחה מאוד על החלטתנו. הבוואריה המפורסמת לא ביישה את רמת הארוחה שהוגשה עד כה. כבר הספקנו לשכוח כמה קר וסוער בחוץ עד שיצאנו מהמסעדה, אבל אחרי הבילוי ב"אהבת הים" גילינו שהחורף מרגיש הרבה פחות נורא כשבבטן שלנו חם ונעים וטעים.
מאת: איילה פפירני יניב
אהבת הים - עסקית בכל שעה
מסעדת הדגים הכשרה למהדרין "אהבת הים", הממוקמת ברמת החייל שבת"א, מביאה אל אורחיה מאכלים נפלאים ומושקעים, אווירה אירופאית ונעימה, שירות מקצועי וקשוב והנאה שלמה. את כל אלו מגישים ב"אהבת הים", בכל שעה שתגיעו למקום, במחירי עסקיות.
אחד הדברים שהכי קשה לנו לחשוב עליהם בחורף כשקר הוא הים. לכן כשקבענו ללכת ל"אהבת הים" באחד מימי החורף הראשונים של השנה, כשבחוץ רטוב וסוער, לא חשבנו שאכילת דגים במסעדה תחמם אותנו. למזלנו כבר עם כניסתנו למסעדה הבנו שלא הולך להיות לנו קר הערב, על-אף שאנחנו הולכים לאכול דגים שבאו מן הים הקרררר.

את פנינו קיבלו זוג מלצרים שגילם גבוה מהגיל הממוצע של המלצרים בתל-אביב. לא הופתענו לגלות עד כמה אדיב היה השירות. מזמן לא שירתו אותנו בנימוס ובצניעות, כשאנו מרגישים שהסיסמה "הלקוח תמיד צודק" איננה עוד מוטו שמנסים ללמד את המלצרים. ב"אהבת הים" מתייחסים אל הלקוח בכבוד ובהערכה, שני ערכים שלא ניתן ללמד אף מלצר.

מיד כשהתיישבנו החלו השניים להניח על שולחננו בסדר מופתי, וגיאומטרי אפילו, מגוון עצום של סלטים טעימים וטריים, יחד עם שני סוגי פיתות – רגילות וקלויות עם שום. בנוסף לכל זה הגיע גם קנקן לימונדה קרה וטרייה. כבכל מסעדת דגים שמכבדת את עצמה, כך גם ב"אהבת הים" אפשר היה לשבוע רק מהסלטים הטעימים טעימים...

הקשבנו להמלצתם החמה של המלצרים והזמנו חצי בקבוק יין אדום Private Collection 2005 של יקבי כרמל מזרחי. יאמר לזכות ההמלצה שהייתה זו אכן בחירה טובה, שחיממה אותנו בערב הסגרירי והקר. חשוב לנו לציין שלמרות האווירה המכובדת במסעדה, צורת הגשת היין התאימה יותר למסעדת דגים פשוטה וביתית, ללא גינונים מיותרים וטקסים שרובנו לא באמת מבינים בהם...

בתפריטה הכשר חלבי של "אהבת הים" מופיעות מנות ייחודיות ומושקעות, לצד מאכלי ים קלאסיים. המנות כולן מוכנות מחומרי הגלם הטובים ביותר ומדגה טרייה
הדפס כתבה שלח לחבר
7137 מסעדות במאגר
”  “ על