מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שני - 19.02.2018


ספיישלנו היומי והמעולה היה מיקס ירקות ברוטב עגבניות ושמנת, יחד עם קשיו, מתובל בגארם מסאלה. לי באופן אישי היה מאוד קשה להיפרד מהמנה הזו, היא הייתה קרמית וקלילה, חמצמצה ומתקתקה. היא הייתה הכול, פשוט מושלמת. שרתי עוד שיר הודייה ל "24 רופי" והזמנתי מייד refill. הסאבג'ים היומיים שלנו, שהתחבבו מאוד על אסף, היו חומוס ברוטב תמרהינדי, ואלו-מטר – תפוחי אדמה ואפונה. את הכל אכלנו יחד עם אורז מלא. אסף ואני היינו מרוצים וחייכנו אחד לשני חיוך הודי מרוצה-מרוצה.

בקינוחיזצייה של "24 רופי", הקינוחים גם הם ישרא-הודים (כלומר כאלה המוגשים לישראלים בהודו), וגם הודיים קלאסיים. אנחנו הלכנו על הכול. בנופי ובגסו קייק הם ממסגרת הקינוחים הישרא-הודיים, המבוססים על ביסקווטים וריבת חלב. הבנופי בא עם בננות וקוקוס, ואילו הבגסו קייק בא עם שוקולד. גולאב ג'מון - כדור מתוק וחם המבוסס על אבקת חלב עם מי ורדים והיה ארומטי וחמים כמו סופגנייה חמה במיי ורדים, ברפי – קינוח על בסיס - אבקת חלב והל שמזכיר מאוד עוגת גבינה דחוסה, לאדי – עוגיית כדור מתוק מקמח חומוס ושקדים. את כולם אהבנו, אך את החיוך הגדול ביותר שלנו גרף הבנופי: אנחנו הרי ישראלים, אוהבים את הודו ואת האותנטיות, אבל תמיד שמחים לנחות בתל-אביב.

אחרי הביס האחרון התעוררנו מהחלום, אנחנו בתל-אביב. באוירה הכי שמחה ועם האנשים הכי נחמדים ומחוייכים בתל-אביב. בתאריך 17/8 יש יומולדת 5 שנים ל-"24 רופי", ובמקביל 60 שנה לעצמאות הודו. אני כישראלית טובה אגיע שוב - לברך ולהודות.
מאת: אודליה צדוק
24 רופי מי יודע? אני יודע
מספיישלים הודיים אותנטיים ועד מיקס ישרא-הודי, "24 רופי" מציעה גן עדן אווירתי וקולינארי ליוצאי וחובבי הודו. טאלי, המנה ההודית הבסיסית, היא מרכז התפריט העסקי של "24 רופי". עסקיות טאלי מחולקות לכמה קטגוריות וכוללות תמיד refill חינם במסגרת העסקיות, כולל שתייה
מסעדה: 24 רופי
תארו לכם שבשיר "אחד מי יודע" ששרים בכל שנה בפסח, יהיו יותר מ-13 פרטים. נניח 30, או 40, או אפילו 50. מה שבטוח זה שהאובייקט מספר 24 בשיר יהיה "עשרים וארבע – רופייה", על שם המוסד התל-אביבי הבלתי מעורער: מסעדת "24 רופי". מה שהחל כמסעדת-בית של שלושה צעירים בדירה קטנה בצפון תל-אביב והמשיך (לאור הביקוש והקהל הרחב) למסעדת-גג דרום תל-אביבית בת שתי קומות (ואפילו עם סניף שני בכפר-סבא). "24 רופי" היא גם מסעדה אקולוגית ששומרת על הסביבה, ממחזרת כמה שיותר ותורמת לנזקקים (לדוגמא, צוות המסעדה כבר היה ביום חלוקת קינוחים בשדרות).

"לעולם אל תחשוש לחפש" היה המשפט שכתוב על הלוח ששימש לרקע הסירים במסעדה. אני לא רק שהפסקתי לחפש, אלא להיפך - אני בהודו מתנהגת כמו הודית: חולצת נעליים, יושבת על הרצפה, ומודה על מה שיש לי – "24 רופי ואחד אלוהינו". הרי כולם פה באווירת: "נתינה, קבלה, הודייה", אז גם אני ואסף הצטרפנו.

התפריט ההודי המגוון של "24 רופי", הוא קודם כל מנת הטאלי – המנה הבסיסית בהודו. עסקיות טאלי מחולקות למספר קטגוריות, עליהם יש תמיד refill חינם במסגרת העסקיות, והכל בא יחד עם שתייה. ישנם 3 סוגי טאלי: טאלי קלאסית: אורז (לבן/מלא, דאל (תבשיל עדשים), שני סאבג'י (תבשילי ירקות הודים פרי יצירתו של שלומי השף), צ'פאטי (פיתה הודית) ויוגורט לעידון הטעם. טאלי ספיישל: כמו הטאלי הקלאסית, רק כוללת תבשיל נוסף (ספיישל היום), ראטה (יוגורט מתובל). יש גם טאלי דרומי, בלי אורז, 2 סאבג'י, מנת הספיישל, חמוצים הודים, וצ'אפטי. מה שבטוח – מגוון, מעניין וטעים בכל טאלי.

הדפס כתבה שלח לחבר
7118 מסעדות במאגר
”  “ על