מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שבת - 24.03.2018


על אוכל כמובן לא ויתרנו. עם תפריט כזה עשיר כמו ש"ויצמן 22" מציעים מי בכלל חושב לא לאכול? אז הזמנו מיקס ברבוניות והמבורגר הבית, וציפינו לבאות. צלחת הברבוניות הענקית הגיעה בלווי רוטב ספייסי מיונז תוצרת בית. הדגים נתנו לנו התעסקו כיפית, שהלכה טוב עם הסחרחרות המתוקה מהמוחיטו. ישבנו ובאצבעות זריזות פירקו את אדרות הדגים, טבלנו במיונז, וגם ברוטב הסלסה שרגב המליצה לנו להוסיף, והתלקקנו. הכרזנו על מנת הברבוניות כיצרנית טקס אמיתית שראויה להתווסף לכל משקה.

עוד בטננו מעכלת, לגמנו גם קפרינייה עסיסית, שוב עם טעם מעולה ואיכות משכרת. השקנו לחיים והזמנו גם את המבורגר הבית, שהומלץ רבות על ידי רגב כמנת הדגל של "ויצמן 22". עם כזו המלצה החלטנו לא לוותר ולעשות עוד מקום. חלקנו את ההמבורגר ויצאנו מגדרנו.

ההמבורגר היה עסיסי וטרי, כזה שלא היה מבייש אף מסעדת המבורגרים ידועה. לבשר העסיסי הכה נהדר הזה הוסיפו גם חתיכות אגוזים שהעניקו עוד בשרניות טעימה למרקם. רגב ידעה גם להוסיף לנו סחוג בייתי אמיתי, שמוכן טרי ב"ויצמן 22". השילוב של הסחוג עם ההמבורגר והצ'יפס המלווה היה פשוט מנצח. לא הפסקנו לצחוק ולאכול. לסיום הציעה לנו רגב "לקנח" בקסטיל-רוז', בירת בוטיק בטעם דובדבן, ואנחנו לא יכולנו שלא להסכים. זו פשוט היה נהדר: בירה איכותית ועשירה, מתקתקה וחזקה. הבנתי שבנס ציונה יודעים איך לחיות, עם אוכל טוב ואלכוהול טוב, ושב"ויצמן 22" מקבלים את כל הטו?ב הזה במרוכז! תענוג!
מאת: אודליה צדוק
המקום הטוב הבא
מחפשים בר נהדר עם אווירה משגעת, אלכוהול משובח, אוכל מענג וגם נוחות מדהימה בהגעה ובחנייה??? "ויצמן 22" הוא הנס הקטן שיקרה לכם בנס ציונה. צאו אליו!
חברתי דנה גרה באזור נס ציונה, ואני – התל-אביבית בהפרעה, תמיד חושבת שכדי לבלות יחד אני והיא בבר או מועדון, עליה לעלות תל-אביבה, מכיוון שבאזור תל-אביב מתרחשים הבילויים הטובים, ואין לנו מה לחפש באזור שלה. השבוע התבדיתי. דנה צלצלה ואמרה שברחוב ויצמן בנס ציונה הוקם "ויצמן 22" – בר ענק עם מרפסת מרווחת, מתחם בר ומתחם שולחנות, אווירה ושירות שרק החמימות הנס ציונית יכולה להעניק.

בתור תל-אביבית שתמיד מסתבכת בהגעה, הפעם, לראשונה בחיי, הגעתי לאזור נס ציונה ללא GPS או מסכת טלפונים ודרישה להכוונה. פשוט נסיעה חלקה מכביש 431 לכביש 412, שמתמזג אחרי 2 דקות נסיעה ישר לרחוב ויצמן. ההגעה לאזור מעולם לא הייתה חלקה יותר, וגם הייתה חנייה מרובה בסביבת הבר. חיוכים עלו על פניי התל-אביביות.

דנה חנתה גם היא ברחוב ועלינו יחד ל"ויצמן 22", הממוקם בקומה השנייה של הבניין. החיוך שלי המשיך לגדול כשהבנתי שאנחנו יכולות להתרווח איפה שאנחנו רוצות – יש מקום, יש אוויר, ובתוספת המוזיקה הרוקיסטית המתנגנת ברקע, פשוט הבנו שעומד להיות לנו ערב מהנה.
רגב המלצרית המתוקה שלנו ישר נגשה אלינו בחיוך מדבק והודיעה שהברמנים ב"ויצמן 22" עושים כל קוקטיל שרק נבקש, לא רק הבירות והיינות מהתפריט. תחילה הזמנו מוחיטו מרענן, הרמנו כוסית והתחלנו את הערב כמו שצריך. לגימה אחת הספיקה לדנה לפסוק: "הקוקטיל ממש טוב, האלכוהול בו איכותי, הוא מתוק ותופס את הראש כמו שצריך". אני שתקתי כהודיה ולגמתי שוב מהמרענן הרשמי של הקיץ.

הדפס כתבה שלח לחבר
7139 מסעדות במאגר
”  “ על