מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שבת - 20.01.2018


הרעב צבט צביטה נוספת והתאווה. הזמנו לו שרימפס בשמנת פרנו ונענע בעל ניחוח אניסי, ליקריצי עמוק. בתוך צלחת שקערורית לבנה נחו להם זנבות וורדרדים בהרמוניה מפתה. הפיתוי נתן אותות קריאה, הצלחת חוסלה, רצינו עוד טעימה. בחרנו בקסדיה חמש גבינות לסגירת הרעב. על צלחת עץ נחה לה קסדיה פריכה ומפצפצת טעמים, בתוכה תערובת גבינות נימוחה, לצדה גוואקמולי ואותה סלסה פיקנטית ממקודם כהשלמה ראויה.

תוך כדי טריפה, הבטתי סביב, התרשמתי מהמקום. הבר מלא במשקאות אלכוהוליים במגוון טעמים,צבעים וצורות. גם מבחר הבירות במקום מרשים. מהחבית תמצאו גולדסטאר מיתולוגית, היינקן, מרפיס', סמואל אדמס ואפליכם אלוהית. אם לא טעמתם אותה, אתם עכשיו מנסים! ההמלצה שלי – לכו על אפליכם דאבל פירותית, סמיכה, ברונטית וחלקה קטיפתית.

אילן נכנס להילוך מהיר. הוא זיהה בנו קורטוב של טשטוש נעים. לדעתו הגיעה השעה להתעוררות קלילה. הטקילה מצאה אלינו את דרכה. לצד השוטים המוכרים נמזגה סנגריטה תשוקתית. הסנגריטה היא משקה על בסיס מיץ עגבניות, כרפס, טבסקו, מיני תבלינים ולימון, הנשתה במקסיקו לאחר שוט הטקילה במקום הלימון המסורתי. הריח היה עוקצני. שתינו את השוט ולאחריו לגמנו באחת את הסנגריטה השובבית.

נפעמתי מהאפקטיביות שלה, מן השילוב האדיר. תמיד לאחר שוט של טקילה יש מן צריבה קלה, קטנה, יש מן מחנק סמפונות מרומז. הסנגריטה משחררת אותו בריקוד לטיני סוחף, טעים, ומנקה את אדי האלכוהול. אני לא שתיין אבל עם השילוב הזה הייתי יכול לחסל בקבוק שלם של טקילה ולא להרגיש. מומלץ בחום!!!

התחלנו כבר להיות עייפים, קוקטייל הבית, "טמפטיישן", הגיע ועמו קוקטייל בפרי-סטייל של אילן הברמן לסיום החגיגה. לגמתי ממנו וטס לי זיכרון רחוק מטעמי קרטיב אבטיח של קיץ תמים שפעם היה.

הטמפטיישן הוא בחירה טובה. בר חמים, שכונתי, בעל יחס אישי ולא מתנשא. האטמוספרה שמחה, נעימה, האוכל אפקטיבי, לא יומרני וטעים. בימי ראשון יש "ליידיס נייט" בהם תזכינה הנשים לכל משקה שני חינם !!! נייס.

אגב, אם מחנייה אתם חרדים, הסירו דאגה. מטרים ספורים ליד יש חניון ענק ומסודר.
HAVE FUN, תבואו צמאים.
מאת: רועי שטיינברג
טמפטיישן: להיכנע לפיתוי
צ'ייסרים וטקילה, שרימפס וקסדייה, אווירת בר קלאסית ואירוח כיד המלך. חווייה לילית מעוררת ב"טמפטיישן" באלנבי
בשבוע כידוע יש שבעה ימים. יום רביעי הוא היום של אמצע השבוע. לא שלישי. רביעי. הגעת אליו בריא ושלם? זו כבר משימה לא פשוטה. עברת על פני ראשית השבוע בזחילה, לימודים, עבודה, אישה מציקה [למי שטעה ;-) ], אינרציה שגרתית סחופה באיטיות ורוב הפעמים לא מגרה. באמצע אותות השתנקות עולים, העייפות פושה, האיברים כבדים. אתה חייב רענון, חייב איזה בליץ טירופי לעירור החושים הרדומים.

זה מה שקרה לי בדיוק ביום רביעי האחרון. הגעתי אליו קצת סמרטוטי. שחוק. מד האלכוהול הראה סימנים מדאיגים של יובש מתחת לקו האדום. אניה, שתיינית על פי הגדרתה, הייתה הפרטנרית לעידוד רמת האתנול בדמי. זה היה must מבחינתי.

הלוקיישן הנבחר היה הטמפטיישן, בר הפיתויים המתעורר של רח' אלנבי בתל אביב מזה 3 שנים. נזרקנו למכונית ושמנו פעמינו לצנטרום הרוגש, מצאנו חנייה תוך שנייה, זה כבר אותת כי הערב בסימן של הצלחה.

נכנסנו לתוך החוויה. ה"פיתוי" מציע חלל ענק ובו שני מפלסים גדולים, בר גדול ומרווח וסביבה מאוד צבעונית. פרצופים נעימים, אווירה שמחה, המון עץ סופן את חווייתך, עוטף אותך בחום מוכר ומטיל עליך דוק של התרגעות ופלבול עיניים של צמא בבייסיק-אינסטינקט לרוויה.

ברקע די.ג'י עם מוסיקת פאן משתנה. כל יום, אגב, מתחלף הדי.ג'י ועמו הטאץ' וההשראה המוסיקלית הברוכה.

צעדנו לכיוון הבר. התיישבנו במנוחה. הסדרנו נשימה. כאן נורתה יריית הפתיחה. צמד הברמנים ששירתו אותנו, אריאל ואילן היו מצוינים! מקצוענים לעילא ולעילא, סימפטיים, מבינים.

פידג' סאוור [ליקר תאנים,סאוור מיקס וקרח כתוש] לי, ווויסקי עם אמרטו וסאוור לשתיינית היו פתיחה מעולה. הפידג' נעם חמצמץ מתוק, הוויסקי אמרטו חצב במרירות בוגרת, בטוחה ונעימה.
הרעב החל לצוץ, הפציע עם סיבוב האלכוהול הראשון. בוריטוס עוף, בבקשה. מאנצ'יז מעולה. ראפ רך וחמים עטף פיסות עוף צלויות, ירקות וגוואקמולי חמוד. לצדו סלסה עגבניות משלימה.נטרף עד תום, הצמא עכשיו חגג.

אילן, ד"ר לאלכוהול ואושיית ברים, המליץ לנו על ליקרים HOME MADE מעולים. שאנחנו נשאר מסוקרנים? הזמנו כמה צ'ייסרים. ליקר קינמון שהעלה בי זיכרונות מטעמיה של עוגת קינמון ביתית, היה מצוין. ליקר תבלינים וצ'ילי היה ספייסי-היט נעים, מתמסר, קולח בנועם וממכר. ליקר "חריפה" היה רכבת הרים. בוער בלהט מכשף, קיק-דאון נרבי בועט, לאמיצים בלבד, חברים. ליקר נוסף מפתיע ומדליק- ארטישוס, ליקר ארטישוק. לכו תטעמו, מבטיח שתופתעו.

הדפס כתבה שלח לחבר
7101 מסעדות במאגר
”  “ על