מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום חמישי - 22.03.2018


ומה עם זמנית, אתם שואלים?. ובכן, אינסוף פלרטוטים, בהם השתמשה הגברת בעיניים, לשון על השפתיים וריקוד מושחת על שפת הבריכה. אופיר מ"היי בר" הרחובותי, אבידן מ"ברברוסה" החיפאי ואיזי וירון מה"צ'ייסר" התל-אביבי נצפו משתוממים משהו. שום ת'כלס לא נראה באופק.

בסוף המסיבה, שהתחילה בשלוש בצהריים ונגמרה בערך בשמונה בערב, אני יכול להגיד שהיה פשוט מדהים. הרבה טקילה בבריכה, בר אוכל: אנטיפסטי, פיצות, סוגי מאפים איטלקים ועוד, בר נקניקיות אמריקאי משהו... שמח.

רחובות קיסריה לא רגילים שחונים בהם כך, והתושבים לבטח היו מזועזעים לראות מה טקילה טובה יכולה לעולל. יאללה שיקנו להם איזה בקבוק או שניים של "קוארבו" – אני בטוח שהם יכולים להרשות לעצמם.

את הטקילה "Cuervo Especial " ניתן להשיג בבית המשקאות של נפתלי, אצל חינאווי ג'ורג' רשת –wine & more, בבית היין, ובחנויות משקאות מובחרות נוספות ברחבי הארץ. מחיר: 159 ש"ח ל- 750ml.
מאת: "העורב"
קוארבו – עולם האלכוהול המוזהב
עלילותיו של הכתב, וחברתו הזמנית – זמנית, במסיבת שישי להשקת טקילה "קוארבו" בארץ. היה UPPER – חם, רטוב ומאוד משמח.
עובדה מעניינת על טקילה: לפני מספר שנים התערבה ממשלת מקסיקו, כדי להעלות את המחיר והמיתוג של המשקה האלכוהולי הנקרא טקילה, אשר מיוצר אך ורק במקסיקו. היא יצרה חסר מכוון, שהביא להגדלת הביקוש, באמתלה של בצורת בגידולי צמח הטקילה, הלא הוא האגווה הכחולה. המחיר האמיר. הצלחה!

אני וחברתי (מזה שבועיים), נקרא לה 'זמנית', הגענו בשישי האחרון לווילה בקיסריה, לאחר שהוזמנו למסיבה על-ידי היבואן של טקילה "קוארבו" בארץ. כבר בתחילת האירוע קלטנו לאן הגענו – על הגג נותנים בראש D.J רועי טוכנר ו-D.J ארז אייזנברג, מהמובילים בתחום מוסיקת ההאוס והטכנו בארץ, 200 זוגות, ביקיני בהתאמה, ברמנים מוכרים ושווים מכל העיר (ת"א) ואפילו זיהיתי כמה מיתר רחבי הארץ, מאהלים, פופים, מזרנים מתנפחים, אוכל ואלכוהול שזורם כמו מים – בעצם היינו בגן עדן.

שני ברים של "קוארבו", עמוסים קבוע בברמנים מהצד הלא נכון של הבר (אל תשאלו – הנה אורן תורג'מן מ"הניק בר" באשדוד, ושם בפינה זה ראסטה מ"מנדיס", והופה לא יאמן תעירו-אותי-אני-בטח-חולם מי זה אם לא דורון אליל הבנות מ"הלנה"), ובברמניות, כנראה מתלמדות. מכיון שהמקצוענים עטו בגדי-ים, לא החשבתי את הביקיני כברמניות. הן בכלל נראו לי אובייקטים מצודדים לגמרי כבר לאחר שלושה שוטים של "קוארבו גולד" מענג. מלח בין האגודל והאצבע, השוט באותה יד והלימון ביד שמאל. בסוף נחקקו לי בראש שתי ברמניות בשם נועה. או שבעצם אולי היתה זו אחת אבל מטושטשת?

עוד שני שוטים ודומה שהכרזנו על תחרות לא מוצהרת: זמנית פצחה בשליחת מבטים מזמינים לעבר הברמנים (בלי בושה הגברת הולכת על דודי מ"קלרה" ומורן שפירא מ"ג'ון דו" – לא שהם שמו לב לזה עם כל היפות שעגבו עליהם...), ואני – לביקיני. לאחר שעה כבר ביליתי בבריכה עם מצופים, שני מספרי טלפונים (של ביקיני) והיא עם 3 פלרטוטים במצב בינוני פלוס. כמו בספורט. 3-2 לבנות. אבל זמנית טענה שלא הוגן להשיג טלפון באמצעים לא קונבנציונאליים (אז אמרתי שאני כתב... ביג דיל! שתגיד תודה שלא אמרתי שאני צלם אופנה). אז חזרנו לנקודת ההתחלה: אחרי שלושה פלרטוטים השגתי שוב שני טלפונים – מתוכם אחד שווה לאללה, של ביקיני שנראית כמו תמי מ"אסקימו לימון" ושווה צעקות בשש בבוקר. נשבע.

הדפס כתבה שלח לחבר
7139 מסעדות במאגר
”  “ על