מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שני - 19.03.2018


הגענו ל"מורטי והלן" ביום שלישי, שהוא ערב בנות, בו כל בת שותה חופשי ללא הגבלה במחיר מציאה. שלל המשקאות בערב הבנות הזה מגוון ומכיל: בירה, קאווה, יין לבן, ערק אשכוליות, וודקה קרנברי וצייסר פיג'/וודקה/ויסקי/ערק. מספיק והותר כדי לארגן לנו יופי של ערב! תחילה הזמנו קאווה ווודקה-קרנברי, לחימום הקנה. וגם "גורדון אייס טי" – הגרסה המורטי והלנית של לונג איילנד. עוד הזמנו 'פרפל הייז' – ערפל סגול, קוקטיל הבית שמרכיביו שמורים במערכת. שני הקוקטילים היו מתוקים וחזקים. ידענו שב"מורטי והלן" יודעים גם לרפד את הבטן שלנו ומכינים את כל המנות בעצמם, על כל הרטבים והתוספות, אז הזמנו לנו צלחת פיצוחים שנקלים במקום ומוגשים חם-חם טרי-טרי, ממש תענוג שהולך נהדר עם הדרינקים. אלדד בא וטען שהטחינה נעשית על-פי מתכון שלו מהבית, אז הוספנו גם טחינה להזמנה, ומנת בורקס פינוקים, שיהיה עם מה לנגב. הטחינה, הגיעה בליווי ירקות ופיתה, הייתה ממש כמו טחינה של בית, טעימה ואמיתית. שלמות. הבורקס גבינה היה מעולה, והוריד לנו הילוך עם כל האלכוהול שרבץ לנו בבטן.

ב"מורטי והלן" כל כך אוהבים את הלקוחות שלהם, שבנוסף לחיבוק המקסים והתעניינות, הם גם יכולים להרכיב לכם קוקטיל על-פי טעמכם. אמרתי לכם ש"מורטי והלן" דואגים לכם כמו הורים. אבל ההורים האלה ישכיחו לכם את הצרות וידאגו ממש שתבואו רק ליהנות!
מאת: אודליה צדוק
אין כמוהם בעולם
"מורטי והלן" הוא בר-בית קפה תל-אביבי אהוד ושכונתי, שהוא פשוט בית שני ללקוחותיו. אין משקה שאין בו, העיצוב שלו מושקע, האווירה צוהלת ושמחה, הברמן חתיך, והקהל איכותי. תבואו גם!
רבים הקריטריונים שאנשים מייחסים לבר שכונתי. חלקם רוצים למצוא את הבר שלהם בסמוך למקום מגוריהם, לאחרים חשובות מכל שעות הפתיחה והזמינות, יש הנמשכים למקום בגלל המבצעים האטרקטיביים שלו, ואחרים בשל הפשטות המחממת, או המוזיקה שכיף לשמוע כמו בבית. גם חיבוק חם מהברמן, או אוזן קשבת עושים את שלהם בבואך לבחור לך את הבר השכונתי שלך. הדעות בנושא חלוקות, כל אחד על-פי טעמו, בוחר לו את הפאב השכונתי האופייני לו. אך יש פאב אחד שהוא המגה בר של הברים השכונתיים – "מורטי והלן" שמו.

בחרתי לפתוח את תקופת החגים בביקור ב"מורטי והלן" התל-אביבי עם דנה חברתי. הייתי חייבת לדלל את רכז המשפחתיות בבילוי עם חברה. "מורטי והלן" שוכן במרכז רחוב בן יהודה, ומתחרה על חיבת הבליינים מול שלל הברים באזור. אבל זו לא ממש תחרות, כי "מורטי והלן" מנצח על כל הברים בבן יהודה בקלות. למה? כי "מורטי והלן" אינו בר שכונתי רגיל. הבר הזה הוא פשוט בית שני ומקום לשמר ולייצר בו חברויות וחיי חברה תוססים. ב"מורטי והלן" לא 'כולם מכירים את כולם' - זו משפחה אמתית!!!

הדוגמה הכי טובה שנתקלתי בה ב"מורטי והלן" היא לקוחה שאביה בדיוק הסיע אותה הביתה והוריד אותה ב"מורטי והלן" בטוענה שזהו הבית שלה. והיא באמת התקבלה באהבה. משפחה או לא משפחה? האבא והאמא של "מורטי והלן" (ע"ש ההורים של ג'רי סיינפלד, אגב) הם אורי ואלדד. אומנם "הורים", אך בפועל מדובר בשני חתיכים מקסימים שמנהלים את ה'בית' הזה יחד. השירות המלבב שלהם תמיד יהיה מלווה בחיבוק וחיוך, או יותר נכון – הם ממש קופצים על כל אורח, כי כל אורח הוא בן בית ב"מורטי והלן".

הדפס כתבה שלח לחבר
7137 מסעדות במאגר
”  “ על