מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שבת - 17.03.2018


בנוסף, ודאי תשמחו לקרוא שצוות ה- mate לא נח על שמריו ויצר לקראת הקיץ שלל קוקטיילים מיוחדים לימים (והלילות) הלוהטים. אני טעמתי את המרגריטה אבטיח, שמן הסתם תהפוך למרענן הרשמי שלי בקיץ 2008, בזכות חתיכות האבטיח הטרי והאלכוהול המדויק. עוד תמצאו בתפריט הקוקטיילים החדש גם וודקה אגס (פינלנדיה, קוביות אגס, לימון, אמרטו ונענע), מינט ג'וליפ (נענע, אנגוסטורה, וויסקי דיוארס ולימון), מרטיני קוקוס (סורבה קוקוס, רום, טריפל סק). מורגש כי ה- mate הכין את עצמו לקיץ – וטוב שכך!

בזמן שהתעדכנתי בכל החידושים וההמצאות, דאגה נעמה להזרים אליי עוד ועוד אלכוהול: "טריק" – בירת דובדבנים מתוקה והורסת, "מרצו" – בירה עם 10% אלכוהול, והיו עוד משקאות מצוינים שרק בגלל רמת האלכוהול בדם שלי נשמטו מזיכרוני... מה שאי-אפשר לשכוח (אפילו שראיתי את זה קצת מטושטש...) זה את הבעלים מפזר דולרים על רקדניות הבטן, ואת כולם אשכרה מאושרים, ומה שברור זה שאני מתכוונת להגיע לכל מסיבה (אחרי שאתעדכן בפייסבוק לפני), ומה שהכי בטוח זה שמצאתי soul mate!
מאת: אודליה צדוק
מרוקאים חסרי מנוח
רק בן שנתיים וחצי – וכבר מוסד שאי-אפשר בלעדיו. זהו ה- mate, בר מדליק שהוא גם חבר אמיתי. ועכשיו גם בימי שישי בצהריים...
כשאני הולכת ברחובות תל-אביב ומתבוננת בשלל החנויות, בתי הקפה והברים הרבים יש מקומות שנדמה שהיו שם תמיד. ככה זה, תל-אביב אמנם לא מפסיקה להתחדש, אבל יש מקומות שהופכים למוסדות, וכבר אי-אפשר להיזכר איך נראו החיים לפניהם... כזה הוא ה- mate, הפאב השכונתי של צפון דיזנגוף שמושך אליו את הקהל הכי איכותי שיש ותמיד שומר על אינטימיות משפחתית. תוסיפו לכך מוזיקה מעולה ואווירה שמחה ותקבלו מקום שלא פלא שכולם מכירים ואוהבים. מוסד כבר אמרתי?

ועכשיו, אחרי שנתיים וחצי של פעילות לילית תוססת, פותח ה- mate את שעריו גם בימי שישי בצהריים. לא כל יום שישי, אלא רק ביום שישי השני של כל חודש, אבל די בבשורה הזאת כדי לשמח ולעורר, במיוחד כשהבר לא סתם יהיה פתוח אלא יערוך מסיבה, ולא סתם מסיבה אלא מסיבות מדליקות במיוחד: כל מסיבה תוקדש לארץ אחרת, כשהתפאורה, המאכלים, המשקאות והמוזיקה יותאמו במיוחד לאותה מדינה, ובנוסף מבטיחים חברי ה- mate גם גימיקים מיוחדים ופינוקים לאורחים.

אני הגעתי לבר בצהרי שישי דביקה ומיוזעת אחרי מסע קניות מפרך. "נפלתי" על מסיבה מרוקאית שבסופה "נפלתי" מאלכוהול... לא הפתעה גדולה בהתחשב בכך שמייד עם כניסתי לבר מזגה לי נעמה את המשקה המיוחד למסיבה – "מרוקאי לפנים", קוקטייל שהכיל אשכוליות, נענע וקוסטניבל. דרינק שהשכיח את החום שבחוץ לטובת החום (החיובי ביותר) שבפנים, וגם הכין אותי לאחלה אחר צהריים. צרפו לתמונה את החיוך הלבבי של נעמה, ואת "מאברוק עלאק" שהתנגן ברקע, ונסו לדמיין את החגיגה. הצלחתם? יופי, עכשיו תוסיפו רקדנית בטן שכמיטב המסורת עלתה על הבר, ואת כל הצוות – ארז, לוליק, נעמה ועוד רבים, יפים וטובים – שיחד עם הלקוחות השתלבו בכל המלהיב הזה ונענעו גם אתם את האגן...

הדפס כתבה שלח לחבר
7135 מסעדות במאגר
”  “ על