מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שישי - 23.03.2018


כבר כשהגעתי קיבלה את פניי עינת המקסימה (מאוד!) ועידו הברמן ישר מזג לי איזה קוקטיל מידורי-פיג'לינג-סאוור לחימום הקנה. אחר-כך, כשהאלכוהול עלה לראש, הגיע רועי-הלקוח-הקבוע ואמר שה"לילה" זה ה-מקום שהוא הכי אוהב, כי יש בו את המוזיקה הכי טובה והמון מקום לרקוד. גם מני הצטרף לדיון ואמר שהכי כיף ב"לילה" כי הברמנים הם הבעלים, ואז היחס הוא הרבה יותר מחם. הרי הם מארחים אותנו בבית שלהם (איפה עוד שמעתם על בעלי מקום שמברמן להנאת הלקוחות?). מני הוסיף שזה גם ה-מקום למצוא בחורות – אפילו דנה ספקטור מצאה כאן את בעלה, ואני עם המלכה האם ספקטור ממש לא מתווכחת. חיים הצטרף גם כן לשיחה ואמר שזה המקום היחיד בו אין סלקציה והאוכלוסייה עדיין טובה (תמשיכו לקרוא תבינו) וכולם בגילאי 28+. בהמשך הכרתי את ליבנת ובן זוגה, ומפה אני כבר לא זוכרת כלום.

האלכוהול התחיל לזרום כמים, וליבנת וחבריה סחבו אותי לרחבה, ורקדו איתי חבוקים, כאילו באנו יחד ממש באותה מכונית. בין סיבוב ברחבה לבחינת גברים במקום עם ליבנת (מממ... חמודים. וגם הנשים משהו משהו – יחי ספקטור – בקרוב אצלי), בין שוט אחד לצ'ייסר אחר, סיפרו לי על ערב ישראלי אחד ב"לילה", בו הייתה הפסקת חשמל ובמשך 15 דקות אנשים המשיכו לשיר כאילו כלום, וזה אומר שב"לילה" גם כשאין חשמל, יש אווירה מחשמלת – וזה מה שאני מחפשת. אבל תגידו, יש אולי איזה חשמלאי בקהל?
מאת: אודליה צדוק
אווירה מחשמלת – לילה דאנס בר
"לילה דאנס בר" התל-אביבי, הוותיק והמשופצר הוא בדיוק הלוקיישן שיביא לכם שמחה ללב והרבה מוזיקה נהדרת, אלכוהול איכותי ואנשים טובים לבלות איתם – אתם עוד בבית?
מסעדה: הגימנסיה
השעה 05:21 לפנות בוקר, ערב שבועות. הרגע חזרתי מיציאה עם חברות. זה היה סיבוב ברים שאנחנו עושות באופן די קבוע ברחוב לילנבלום. ממש מוזר. כמה שהסתובבנו בברים, בסוף חזרנו עם הרגשה ריקנית של "נו טוב... היה בסדר". הרי אחרי 6 שעות שיטוט מבר אחד לאיזה דאנס בר אחר אני מצפה ליותר מהרגשה של "היה בסדר", בייחוד אם אני מסתובבת עם קבוצה גדולה של חבר'ה. משהו תמיד מפריע. או שמחניק לי ואין לי אוויר, או שהאוכלוסייה לא משהו, או שמידי פעם המוזיקה בלתי רקידה בעליל, או שלפעמים זה פשוט נטול אווירה. משהו תמיד עושה לי להרגיש שזה לא זה.

מוזר... השבוע חברה הבריזה לי מיציאה משותפת שתכננו, אז לא ויתרתי ויצאתי לבד, כן ל-ב-ד. ממש "אודליה והעיר הגדולה". לאן הלכתי? לאיפה שקבענו. הלכתי ל"לילה" ברחוב בן-יהודה בת"א. מקום שתמיד שמעתי עליו, ועדיין לא יצא לי לבקר בו. מוזר... לא היה מחניק והיה מאוורר למידי. האוכלוסייה הייתה טובה פלוס. ממש-ממש אנשים נחמדים, סימפטיים ומבית טוב. המוזיקה הייתה רקידה, אפילו שהערב היה עם מוזיקת בסגנון שנות ה-70, 80, 90, והעיקר האווירה – אווירה של "ביחד" שהרבה מקומות לא הצליחו ליצור אצלי. אווירה כזו שאתה מרגיש כאילו שבאת עם עוד 20 איש מהחברים שלך ושאתה מכיר את כולם, למרות שבתכל'ס באתי לבד. אווירה מיוחדת. כזו שקשה לזייף.

"לילה" הוא דאנס בר הקיים כבר שבע שנים. לפני מספר חודשים התחלפו הבעלים – שלושה עובדים מהמקום קנו את "לילה" והפכו אותו מביתם השני לביתם הראשון. ל"לילה" ימי קונספט מיוחדים (זה המקום בו התחיל "ערב ישראלי". כן הם הממציאים!): בימי שני מתקיים ערב שנות ה-80, חמישי – להיטים, שישי – רטרו שנות ה-70, 80, 90 בניצוחו של די.ג'יי מורן קריב, שבת היפ-הופ לבני 21+ בניצוחם של די.ג'יי מומי לוי או די.ג'יי אורי שוחט, ולכל הרקדנים – יש רחבת ריקודים גדולה, לא עוד להידחק בן הכיסאות לקיר.

הדפס כתבה שלח לחבר
7139 מסעדות במאגר
”  “ על