מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שני - 19.03.2018
ווינשטפן, סטלה. בבקבוק קינדר גארדן מציעה: בקס, דובל, מרסו – בירה בלגית 10%, לף בלונד ובראון ולינדמנס תפוח.

מכיוון שאנחנו בעלות טעם נשי בחרנו תחילה לחמם את הקנה עם סאות'רן קומפורט בתוספת קולה בשבילי ומוחיטו לדנה. דינור המקסים הגיש לנו את המשקאות תוך שניות והשקנו לחיים. לא סיימנו וכבר דינור דאג לנו לשוט של פיג'לינג עם נגיעת לימון לריענון הטעם. אלון, הלקוח הקבוע שישב ממולי, דאג להסביר לי שהוא פה כמעט כל יום וכולם פה חברים של כולם ותמיד שמח. הוא גם המליץ לנו על מנת הנאצ'וס של "קינדר גארדן", שמגיעה בלווי רוטב הסלסה שמכינה מרגלית, אימו של דינור. הנאצ'וס היה פריך והרוטב? אוי, הרוטב היה מעולה! והיינו מרוצות עד הגן!

השעה נהייתה כבר 23:30, וה"קינדר גארדן" היה מפוצץ עד אפס מקום. השיר "אחותך" של בום פם התנגן ברקע וכל הקהל רקע ודפק על הבר! איזו אווירה. דינור לא הניח לנו לטעות ושוב שלח לנו קמפרי אשכוליות לדנה ולי ברנקה מנטה עסיסית וטובה – קלע בול לטעם. השקנו לחיים אחרון ועם חיוך גדול יצאנו מ"קינדר גארדן" אל עולם המבוגרים האחראים. בחוץ חיכתה לנו המציאות, אבל לא נורא יש לנו תקווה שבימים הקרובים נחזור שוב לגן ואיתה נלך לישון. לילה טוב ילדים!
מאת: אודליה צדוק
הבר הכי יפה בגן
אם יש לכם עמוק בפנים ילד או ילדה קטנים שמתים לבלות בכיף ממש כמו פעם בגן הילדים, בלי בעיות, עם הרבה חברים ושמח ופאן – "קינדר גארדן" הבר התל-אביבי הדיזינגופי הוא בדיוק המקום עבורכם
אחרי גיל 18 מה שאדם בוגר מבקש זה רק לחזור להיות ילד לכמה דקות. להיות בלי צרות ודאגות על הראש, פשוט מאה אחוז שמחה נטולת דאגות, כמו שהיינו ילדים. אבל בינינו, עם כל הפיתוי להיות ילד חסר דאגות, מה שהכי היינו רוצים זה להוסיף לצד הדקות מלאות השמחה האלה זה קצת אלכוהול. כמו להיות בבר שהוא גן ילדים. לשם זה נוסד בר ה"קינדר גארדן", השוכן בדיזינגוף 82 בתל-אביב.

"קינדר גארדן" הוא בר שכונתי, עליז ושמח, שגורם לכל המבקר בו להסיר את הדאגות מליבו לצד (ובחסות) האלכוהול. הלקוחות ב"קינדר גארדן" כמעט קבועים, כולם מכירים את כולם וחברים של כולם. "קינדר גארדן" הוקם על-ידי לוליק, המקסימה וחיית הלילה, לפני כמעט שנה, אבל רק השבוע הזדמן לי לחנוך את המקום. קראתי לבת-דודתי דנה שתבוא גם היא ותצטרף איתי למסע בחזרה אל הילדות, לכמה דקות. הגענו ל"קינדר גארדן" בשעת ערב קיצי. התיישבנו על הבר הכמעט מלא והבטנו סביב. הדבר הראשון שתפס את עיניי היה הדמות של מר קו שמצוירת על כל הקירות. על כל קיר מר קו משעשע בצורה אחרת. כבר עלה חיוך על פניי. ממש "גן-ילדים" פה.

ב"קינדר גארדן" אפשר תמיד לשחק. על הנורות מעל הבר תלויות בובות רובוטריקים למשחק ואם תתחברו מספיק עם הברמן, הוא ייתן לכם לשחק בטוקטוק (הצעצוע שיובא מהודו במיוחד ל"קינדר גארדן"). מה גם שב"קינדר גארדן" יש פול (סנוקר) חופשי וחינם מדי ערב, כל הערב – רק לבוא ולשחק!!!

דינור הברמן מיהר לקבל את פנינו בחום. תוך בדיחה וחצי כבר נהיינו חברים. אחר כך, כשכולנו כבר היינו באותו גן, דינור התחיל להמטיר עלינו אלכוהול. ל"קינדר גארדן" שפע בירות מהחבית: טובורג,
הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על