מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שלישי - 20.03.2018


לנשנוש או לסעודות מלכים "ג'ולאיני" מציע תפריט עשיר עם מגוון מנות בשר. הייתי חייבת לאכול משהו. המנות בתפריט כל כך סיקרנו אותי שלא יכולתי שלא לטעום. שתי מנות צדו את עיניי. הראשונה היתה מנת לחם מרוקאי. ומכיון שלא טעמתי מעולם לחם מרוקאי הייתי חייבת להזמין אותו! המנה מלווה במטבל לימונים כבושים שמכין רוני הבעלים (לא פחות ולא יותר!). הלחם היה בשרני, פריך וחם, וחלקו העליון תובל במגוון תבלינים שנתנו את הטון בטעם. הלחם והמטבל התגלו כמ-ע-ו-ל-י-ם ולא יכולתי להפסיק לאכול אותם. בשלב מסוים הייתי חייבת לקרוא לאחת הברמניות לבוא לקחת את המנה הזו ממני, כי לא יכולתי להפסיק לאכול!

המנה השנייה שצדה את עייני הייתה מנת קבב טלה שמוגשת עם חומוס וסלט. אני חייבת לומר שברגע זה כבר הרגשתי ממש הכי שמנה על הבר, אבל עם מנות כאלה טובות למי כבר אכפת? אני הרי חוגגת, לא? אז מגיע לי לחגוג עד הסוף! אז בסוף כבר לא יכולתי שלא לפצוח בריקוד לצלילי המוזיקה ש- DJ רועי פלינר השמיע לנו ברקע. אני ודנה קמנו לרקוד. "וואי, ממש דיסקוטק פה... כל הקהל רוקד ושר", צעקה לי דנה באוזן, ואני רק המשכתי לשתות עוד יגר ולרקוד ולרקוד...

"שמור נא עלינו כמו ילדים", התנגן ברקע, ואנחנו שרות את המילים בצעקה. בטח שמור! שמור על-מנת שנוכל להמשיך לבוא ל"ג'וליאני" לחגוג גם את יום הולדתי ה- 29... ובקרוב, למה לא, גם מסיבת רווקות...
מאת: אודליה צדוק
ג'וליאני – בר שנועד לחגיגות!
דאנס-בר מלא שמחה, אלכוהול משובח, שירות נהדר, אוכל מפתה והרבה מוזיקה – כזה הוא ג'וליאני. ה-מקום לחגיגות. אליפות או יומולדת, לא משנה. העיקר – לחגוג!
השבוע סגרתי 28 שנות קיום ביקום (להלן 28). אך במקום לחגוג הייתי עסוקה בסיום הלימודים. לאט לאט הרגשתי שאני מתחילה להתנוון, בין הכנת מצגת כזו לבין למידה למבחן אחר, ממש למדתי בלי סוף. דיי! התחשק לי כבר להעיף את כל המחברות מהחלון! יש גבול כמה אני יכולה ללמוד. אז החלטתי להפסיק ללמוד ללילה אחד ולחגוג באופן רשמי את יום הולדתי, יחד עם חברתי דנה (להלן 30).

קבענו ללכת ל"ג'וליאני", שנמצא ממש מול ה-DOME התל-אביבי וקיים כבר שנתיים (להלן 2). ה"ג'ולאיני" זכור לי כדאנס-בר מגניב, שאפשר גם לרקוד בו ממש כמו דיסקוטק רגיל ואפילו יותר מזה. הוא הוקם על ידי שני שותפים: רוני – שבא מתחום האירועים והקולינאריה, וירון – שבא מתחום חיי הלילה התל-אביביים. יחד הם הקימו את אחד הברים התוססים בתל-אביבים. תוסס עד כדי כך שאפילו קבוצות כדורגל בוחרות בו כמקום הרשמי לחגיגות אליפות שלהן. לא כבוד? אז אני בחרתי את המקום לחגוג את יום הולדתי ה- 28. יותר כבוד, לא?

הגענו ביום חמישי בערב ל"ג'וליאני". המקום כבר המה אדם ועם זאת, אנשים לא הפסיקו להיכנס. מעין נהירה אינסופית לעבר החופש הזמני שמייצר לנו "ג'וליאני". ואנחנו, השתיים, התיישבנו על הבר המפואר והזמנו פיג'לינג סאוור ל- 28, וודקה קרנברי ל- 30. טוב היא יותר מבוגרת, היא יודעת מה להזמין. משקאות של גדולים.

הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על