מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שבת - 24.03.2018


כשהארוחה מאחוריי, עברתי לחלק האומנותי והלכתי לרכל עם גיורא ומנחם. הבעיה היחידה היתה שבשלב הזה כבר התחלתי לאבד את חוש השמיעה (גם הכיוון עדיין לקה בחסר). גיורא ומנחם סיפרו לי על ערבי קונספט ש"אידאה" עושה, כמו ערבי גבינות ופורנו אנימציה (כן, כן יש דבר כזה!!!), מסיבות, ערבי להקות, צפייה במשחקי ספורט יחד, שמלווה במסיבות ניצחון עם דמעות בעיניים... אחח, ממש כמו במשפחה אמיתית שבה מניחים לרגשות האמיתיים לצאת. עוד שמעתי המון סיפורים פיקנטיים של "אידאה". צר לי – הסודות שמורים במערכת.

אחרי הריכולים חזרתי לרועיייייי, שבינתיים עבר לשתות בקס, והיה מרוצה עד הגג. אביעד פינק אותי עם בד אפל סאוור, שלגמתי בשקיקה. הוא היה טעים ואיכותי. בשלב הזה כבר לא שמעתי כלום, שמתי ראש על רועיייייי והתחלתי לצחקק. עקב איבוד החושים בו לקיתי, החלטנו לעזוב את המקום לפני שיהיה מאוחר מידי. בחוץ, כמה מפתיע, עוד עמדו אנשים שהמתינו להיכנס... בדרך לאוטו עשיתי לעצמי סיכום אירועים – לקיתי בחוסר חוש כיוון וחוש התמצאות טוטלי, בחוסר חוש שמיעה, בראייה מטושטשת ובמלמול לא ברור, סיום מצוין לערב של פאב, בייחוד בפאב כמו "אידאה", שדורש מאורחיו רק, אבל רק, חוש טעם.
מאת: אודליה צדוק
אידאה – אידיאלי לטשטוש חושים מבורך
בראשון-לציון מסתתר פאב ותיק, חמים וצפוף, המציע אווירה, תחושת ביתיות מחבקת, משקאות אלכוהוליים מצוינים ואוכל מלהיב. לפאב קוראים "אידאה" וזה רעיון לא רע לבקר בו. הוא אידיאלי להנאתכם.
מסעדה: אידאה
אוף, רק התחיל האביב וכבר מעונן בחוץ. הייתי חייבת לעודד את עצמי מול האפרוריות הזו. התקשרתי לאיילת חברתי, שהמליצה על פאב "אידאה", אמרה שזה פאב שהיא מתה עליו והולכת אליו כבר שנים, אבל גם בישרה לי שהיא לא יכולה לצאת איתי היום. אז הזמנתי את רועיייייי (לא יורי, רועיייייי), להתלוות אליי לביקור ב"אידאה". הבעיה היחידה הייתה שכשכיוונתי את רועיייייי כיצד להגיע אליי גיליתי שאני לוקה בחוסר חוש כיוון וחוש התמצאות טוטלי, כבר בהסבר הדרכים שלי. רועייייי קצת הסתבך וזו היתה התחלה משונה לערב שלנו בפאב...

"אידאה" – פאב שהוא מוסד – ממוקם בלב שכונת מגורים בראשון לציון וקיים כבר 23 שנה. משנת 1984, לא יאמן. מדובר על מקום שכזה שהלקוחות הקבועים שלו (כמו גיורא ומנחם) פוקדים אותו כבר 12 שנה ויכולים להתקשר למנהל לפני שהם מגיעים כדי להודיע על שריון מקום בשבילם. בתגובה המקום יערך בהתאם לנדרש – בירה גינס תימזג וההמבורגר כבר ימתין להם על האש, מוכן בדיוק בדרגה המועדפת על השניים.

כשאנחנו נכנסנו למקום, בסביבות השעה 22:00, היתה ה"אידאה" מלאה עד אפס מקום. המתנו מעט ובסבלנות והתיישבנו במקום הראשון שהתפנה. מיד זכינו לשרותו האדיב של אביעד וגילינו שפע מנצח של בירות מהחבית. גילינו גם תפריט עשיר מאוד, שעתיד עוד להשתדרג עם בוריקיטס ונקניקיות צ'וריסו (תודו שזה המאנצ'יז האולטימטיבי לפאב!).

עוד בזמן העיון בתפריט הונח על שולחננו מידורי סאוור לגברת וטובורג מהחבית לאדון. אחחח מעולה! על בטן טיפה ריקה זו הדרך לתפוס ראש. קיוויתי שאולי ככה יחזור אלי חוש הכיוון. המשקאות היו טעימים ובאו בזמן. החלטנו גם אנחנו, ככל הלקוחות הקבועים, להזמין את המבורגר הבית. גיליתי שחסרת חוש הכיוון (אנוכי!) לא איבדה את חוש הטעם וההמבורגרים היו מהעסיסיים והטעמים שאכלתי. הם הוגשו על לחמנייה צרובה, לצד צ'יפס פריך וסלט, עם רוטב איולי שטבלתי בסחוג (מומלץ!). אז כבר הבנתם שההמבורגר עבר את מבחן ההמבורגרים שלי, שהולך ככה: אם הוא טוב, אני לא עוזבת אותו מהביס הראשון. והוא היה מעולה! אז עצרתי את שיחתי הקולחת עם רועייייי והתחלתי לחסלו ברעבתנות, בעודי מסמנת לאביעד ביד אחת מ-ע-ו-ל-ה, כשהיד השנייה לא מפסיקה לאחוז בלחמנייה!!! (רק להיזכר בזה, עושה אותי רעבה). כן, כן, צעקתי "וואו" אחרי שסיימתי את ההמבורגר (סיימתי, רק סיימתי, די עם הראש הכחול שלכם!).

הדפס כתבה שלח לחבר
7139 מסעדות במאגר
”  “ על