מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שלישי - 20.03.2018


כמו בר שמכבד את עצמו, ב"גוטה" ניתן משקל מרכזי למוזיקה, לאיכותה ולהתאמתה לקהל היעד. צוות משתנה של די-ג'ייז מגוון את הלילות ומרקיד את האווירה בשירים ומיקסים שפשוט מכריחים אותך לקום ולרקוד. המקום גם עורך ליינים ערבי נושא קבועים מדי שבוע, אם לפי תחום מוזיקלי או הגדרת קהל יעד (ליינים מפורטים בהמשך).

יש ב"גוטה" גם קומת גלרייה, בה ניתן לשבת ולהשקיף מלמעלה על כל ההתרחשות. אפשר, כמובן, לשבת גם ליד שולחנות, לספוג את האווירה, לקום לרקוד ולחזור לשולחן כדי ליהנות מהאוכל הטוב. מעבר למבחר אלכוהול איכותי, תמצאו כאן תפריט עשיר של מאזות, סלטים, טוסטים ופלטות, מתוקים, משקאות, ומנות עיקריות בשריות מומלצות. העיקריות, שאיכותן לא תבייש אף מסעדה, הן אווז מעושן בתנור, נתחוני עוף בבצק בירה וג'בטה עם אווז מעושן וגבינה צהובה.

ניתן (ומומלץ!) גם לקיים כאן אירועים פרטיים.

פירוט ליינים וערבי נושא:
בערב רביעי (בשעה 22:30) – סטנד-אפ
בחמישי (23:00) – גייז
בשישי (23:00) – קריוקי
במוצאי שבת (24:00) – דאנס בר
מאת: מערכת ROL
בילוי לילי שהוא גוטה-גוטה
"גוטה" הוא דאנס-בר ופאב מוביל בסצינה החיפאית. מכל רחבי הצפון (ולא רק...) מגיעים ל"גוטה" בליינים, קבועים וגם חדשים שמצטרפים בכל פעם, כדי ליהנות מהרבה אלכוהול טוב, מוזיקה מרקידה, ליינים וערבי נושא... וגם מניחוח פיק-אפ הרפתקני
מסעדה: גוטה
סצינת הבילויים החיפאית היא, כידוע, בירת הבילויים של אזור הצפון כולו. "גוטה", לפיכך, הוא מנושאי הדגל של תרבות הלילה, הריקודים והשתייה של הבליינים האמיתיים. "גוטה" הוא דאנס-בר ופאב השוכן ברחוב חלוצי התעשייה במפרץ חיפה, ומציע, בנוסף לאווירה עדכנית, מוזיקה ואלכוהול, גם אוכל טוב, שנותן מענה קולינארי הולם לשעות הלילה – אם מדובר במנות מושקעות בפני עצמן, או כאוכל מהצד שמשלים את חוויית הריקוד והשתייה.

ל"גוטה" לקוחות קבועים רבים, שחוזרים שוב ושוב (ויודעים היטב למה...), כמו גם בליינים מזדמנים מהאזור ומחוצה לו, וכאלה שבאים כי הגיע לאוזניהם המוניטין הטוב של המקום, מה שמשך אותם לנסות בעצמם. כי מה כבר מחפשים אנחנו, הבליינים? אווירה טובה, רומנטיקה, שמחת חיים, אנשים יפים, ניחוח הרפתקה באוויר... מוזיקה טובה, שתייה – ובעיקר הרגשה של בית, אליה אפשר לצאת כדי להתנתק לכמה שעות מהבית האמיתי וממירוץ החיים שבחוץ. את כל אלה מספק "גוטה" בנדיבות – כי מדובר במקום שלא נופל מאף בר אטרקטיבי בתל אביב וסביבותיה.


העיצוב המושקע כולל בר מלבני רחב ידיים הממוקם במרכז החלל, המאפשר במידותיו שתייה וגם אכילה. סביבו ישובים החבר'ה שאוהבים את קרבת הבר-מן והאלכוהול, בעודם מוקפים באווירת פיק-אפ חושנית. יושבי הבר יכולים ליצור קשר עין עם היושבים מולם ולצידם, ומכאן, כמו שאומרים, יכולה להתחיל ההרפתקה... את החלל מלטפת תאורה כחולה ייחודית ועמומה, המאירה מדפנות הבר ומהתקרה ותורמת ל"חישמול" האווירה.

הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על