מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום רביעי - 21.03.2018


הזמנתי מנדב איזה קוקטייל פירותי ומתקתק – מה שהוא יבחר. קיבלתי את "פרידום" (פיג'לינג, רום ומיץ תפוחים) אחח איזה טעם ואיזו קליעה לטעם שלי... צל"ש לנדב (שגם הרכיב את התפריט!). דנה קיבלה "Million of peaches" – (ג'ין, שנאפס אפרסק וליים). הקוקטילים היו מתקתקים ואלכוהוליים כמתבקש, בדיוק על פי העדפותינו. אאח נדב, צל"ש מגיע לך! צל"ש!

כפיר התיישב איתנו, כשאנחנו כבר מאוהבות במקום ומשוחדות לחלוטין בזכות האלכוהול. ביקשתי שיספר סיפורים מעניינים על המקום, כי את החום והאהבה שהושקעו שם כבר רואים בלי צורך במלים. השאלה מה היה לפני... כפיר לא ידע מה לספר לי, עזב את השולחן וקרא למספר לקוחות קבועים, שהגיעו במיוחד כדי לספר שהם באים בכל יום, ומגיעים אפילו מרחוק. הם מאוהבים ב"Flame", שמשמש להם כבית שני והוא השילוב המנצח בין בר שכונתי לפיק-אפ בר. סיפרו שביומולדת של כפיר הוא רקד ללא חולצה על הבר. ביומולדת של אחת הברמניות כפיר הזמין לה חשפן (ושכח שאמא שלה בדיוק באה לומר מזל-טוב). במסיבת יומולדת של הברמנית שעזבה, כפיר שר לה שיר ואפילו הזיל דמעה. סיפרו על המסיבות המושקעות. הלקוחות (צפי, סופית, דנה, ואדים, נטע ולירון) נהרו אליי מחויכים לספר לי סיפורים על "פליים", ואני עוד שומעת את כפיר צועק: "אודליה, גם הוא בא לספר לך סיפורים", ממש הרגשתי בבית כמו שכולם הרגישו.

באמצע הערב הברמנים הפסיקו את המוזיקה כדי לאחל מזל-טוב לאחד הלקוחות הקבועים – איזו משפחתיות אמיתית. די! אני כולי שתויה ומאושרת, החלטתי כבר לחתוך הביתה. אז הגשם נזכר לרדת שוב… שירד! גם ככה אני שותה בלי סוף... ומה כבר ההבדל בין הטיפה המרה לטיפה הרדיואקטיבית? העיקר שמצאתי לי בית שני. ביום שבת "Flame" חוגג שנתיים, תהייה מסיבה מושקעת ואני אהיה שם!

אז "כפיר, תעשה לי ילד" (עזבו, שיכורה, נו… מדברת שטויות!)
מאת: אודליה צדוק
פליים – מתחמם, חם, לוהטטט!
בר שכונתי, שופע חום, מסירות ואווירה ביתית, מסתתר לו בצנעה בלב מתחם הבילויים השוקק של לילינבלום. אל תחלפו על פניו. הוא יעשה לכם טוב על הלב. ובשבת הוא חוגג שנתיים... מזלטוב!
ערב יום שלישי. דנה, חברתי הביולוגית, ואני סיימנו את האימון היומי בחדר הכושר והתחלנו מתכננות איך לבלות את שארית הערב. בין דיכאון יומי שלה, להתקף חרדה שלי, מצאנו שפאב יהיה הבילוי המועדף. הרי אין כמו להטביע את דיכאונה ויגוני בטיפה המרה. הוחלט לשים פעמינו לעבר מתחם לילינבלום המועדף, לא לפני שנקנה איזה חצי סנדוויץ' וננשנש אותו תוך כדי נסיעה.

גשם זלעפות שוטף את הרחובות ואני מנסה למצוא את הדרך הבטוחה לנהיגה. "הגשם הזה נזכר לרדת דווקא עכשיו", סיננתי לעצמי תוך כדי נסיעה. נו טוב, היום המעצבן ממשיך באותו הקו מהבוקר. החנינו את המכוניות והתחלנו לצעוד בגשם לעבר המתחם, כשדנה אוחזת במטריה ועוטפת את שתינו ואני מנשנשת את שארית הסנדוויץ' שלי, תוך ניסיון לשלב בין לאכול אותו בלי נייר העטיפה, לבין לשמור עליו מפני הגשם (קר לי...).

נכנסנו ל "Flame", הממוקם בלילינבלום 41. האמת, לפני שבועיים עברתי במקום ולא נכנסתי. כתל-אביבית תמיד חיפשתי את הבר הגרנדיוזי, המושקע במיליונים. הפעם נתתי צ'אנס ונכנסנו. את פנינו קיבל כפיר בעל המקום, לא לפני שהברמנים והדורמן בירכו אותנו על הגיענו. התיישבנו סביב הבר. סקירה מהירה של המקום וכבר הבנו את אופיו. "Flame" נראה כמו בר של מוטלים באמצעhighway בארה"ב, ומושקע באווירה חמה וחברית מצד הברמנים (נדב ולירן) ומצד כפיר הבעלים (שיודע איך לבחור את הברמנים שלו). המקום מבוסס על קהל לקוחות קבוע ומזדמן, מכל רחבי הקשת, דתיים עד פרועים, היי-טקיסטים וראפרים, כשכולם (או יותר נכון כו-לם) זוכים ליחס חם, ואפילו לחיבוק מכפיר (מתחיל להתחמם). טוב שהגענו ליום שלישי, בו השתייה 1 + 1(כבר נהייה לי קצת יותר חם). לכבוד המאורע דנה חברתי הדליקה סיגריה, פעם ראשונה שאני רואה אותה מעשנת (מה? דנה את מעשנת?... וואי לוהט!!!)

הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על