מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שבת - 16.12.2017


קירות המקום מצופים עץ ומשובצים ציורים רומנטיים. התאורה עמומה ומרגיעה. ברמקולים מתנגנת מוסיקה מעורבת, הרבה רוק והרבה מוסיקה ישראלית. כשיש שידור של משחקי ספורט שונים, ניתן לצפות בהם ב"פליים" על גבי מסך גדול.

ב"פליים" אין אוכל אבל יש תפריט משקאות מגוון. יש נציגות מכובדת של משקאות מכל תחום וההיצע בהחלט מספק. בתחום הבירות מהחבית תוכלו למצוא כאן את הייניקן, גולדסטאר ומרפיס סטאוט (המרפיס הכהה). בביקורי הזמנתי 1/2 מרפיס סטאוט - אני מאוד אוהב הבירה הזו, היא מרירה פחות מהגינס ויש בה מתיקות נעימה.

בירות בבקבוק שניתן למצוא כאן: לף בלונד, קורונה וסטלה. מתחום הכהילים תוכלו למצוא כמה וכמה סוגי וויסקי בלנדד, סינגל מאלטים, וודקות, ג'ין, רום, טקילה, אניסים שונים, ליקרים ועוד. אוהבי הקוקטיילים יוכלו ליהנות, בנוסף לקוקטיילים הסטנדרטיים, מקוקטיילים המיוחדים למקום כמו 'קספר' או 'באבל גאם'. בימי שלישי יש את מבצע 1 +1, שבו מקבלים על כל הזמנת משקה בתשלום את אותו משקה בחינם.

בינתיים עברו כשעתיים והבר החל להתמלא. הם מגיעים כבודדים או בקבוצות, צעירים וצעירות שאוהבים לשתות ולעשות שמח. כל מי שמגיע מתחבק עם כפיר ועושה סיבוב חיבוקים עם יתר החברה. ב"פליים" נוצרו כבר כמה זיווגים והחברה מתכוננים לחתונה או שתיים בקרוב. אהבה – זה כל הסיפור.
מאת: אבי הלוי
FLAME – מקום של אהבה וחברים
"FLAME" הוא אנטיתזה ל'מגה-ברים' המפלצתיים: מדובר בבר אינטימי, שמעניק ליושבים תחושה של בית, משפחה ואהבה. עם כניסתם, הלקוחות זוכים לחיבוק, כפתיח לערב של שמחת חיים, מוזיקה והרבה אלכוהול טוב. מקום קטן, שמראה שוב כי הגודל בהחלט קובע
היה זה באחד ממוצאי השבתות של חודש אפריל 2006. הגעתי ל"פליים" בשעה מוקדמת יחסית, קצת לפני שמתחילים רוב החברה להגיע. ישבנו, כפיר הבעלים ואנוכי, ושוחחנו על הכתבה שאני עומד להכין כאשר הגיעו שני בחורים והתחבקו עם כפיר חיבוק אמיץ. "מה קורה?", שאל כפיר. "קצת שפוף" ענה אחד מהם. "אני עוד מעט אדבר אתך" אמר לו כפיר. השניים הלכו והתיישבו ליד הבר וכפיר המשיך בשיחתו איתי. "חבר שלך?", שאלתי. "כל הלקוחות הם חברים שלי" השיב כפיר. סיפור קצר, שממחיש יותר מכל את אופיו של הבר המיוחד הזה.

את "פליים" פתח כפיר נשיא לפני כשנה ברחוב לילינבלום 41, מרחק כמה בתים מאלנבי, במקום שהיה בו קודם לכן ה"לינקס". כפיר, שפעיל בענף הברים כבר כמה שנים, מאמין שזיהה צורך גובר והולך להחזיר ליושבי הברים את האינטימיות והחמימות, שלדעתו הם חלק בלתי נפרד מחבילת השרות לה הם ראויים. "המגה-ברים שנפתחו בשנים האחרונות גרמו ללקוחות הברים להרגיש כמו ארנק", הוא אומר, "וזה בדיוק ההיפך ממה שהלקוח מחפש. הוא צריך שיתייחסו אליו כאדם עם רגשות ואת זה הוא מקבל אצלנו. אנו דואגים באופן אישי לכל לקוח, בין אם נמצאים בבר עשרה איש או כמה עשרות".

"פליים" הוא בר שכונתי, למרות מיקומו באזור רווי הברים של אלנבי-לילינבלום. קהל הלקוחות האופייני מורכב מחבר'ה צעירים בטווח הגילאים 20 עד 27, שבאים ממגוון תחומים ועיסוקים, כגון סטודנטים ואנשי הייטק. החלל שבו ממוקם ה"פליים" קטן יחסית, אך מרווח דיו כדי להכיל כ-50 איש בישיבה ועוד כ-20 נוספים בעמידה.

הדפס כתבה שלח לחבר
7085 מסעדות במאגר
”  “ על