מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום חמישי - 22.03.2018


האוכל המעולה והשתייה המסחררת שלא הפסיקה להגיע גרמו לי ול-ש' תחושת נינוחות ושימחה בלב. מבלי שהבחנו המקום כבר התמלא בבליינים רבים, והאווירה המחשמלת נתנה גם בנו את אותותיה. אז נכון שלמחרת שנינו היינו צריכים להשכים קום, כדי להגיע לעבודה בזמן, אבל באותו רגע ש' ואני רק רצינו להמשיך ליהנות. ואולי זה בעצם סוד קסמו של "דובנוב 8;" הזמן חולף לו, וכשאתה כל כך נהנה אתה לא שם לב. "דובנוב 8" – בהחלט מומלץ לנסות.
מאת: מערכת ROL
לילה 10! ב"דובנוב 8"
ב"דובנוב 8" מצאתי בדיוק את מה שחיפשתי בימים מטורפים אלה – קצת שקט ושלווה. בריחה מהטירוף שבחוץ. אה, וגם אוכל טוב, שתייה משובחת ובעיקר אווירה טובה, ועוד כל מיני דברים שעליהם תקראו בכתבה.
מסעדה: דובנוב 8
הימים האחרונים, בעצם השבועות האחרונים, הם לא קלים. לא בשבילי, ובטח גם לא לאחרים. המשפחה נמצאת בצפון המופצץ, כל הזמן אזעקות וקטיושות והחברים בלבנון, מילואימניקים שנלחמים. בימים כאלו אני בדרך כלל לא אוהב לצאת, נצמד לחדשות ולאקטואליה, עוקב אחר הפרטים, ומנסה לשמור על אופטימיות. אבל השבוע החלטתי לקחת הפסקה מהחדשות והדיווחים הקשים, וליהנות מערב לילי בת"א.

לקחתי איתי את ש', ידידה טובה משכבר הימים, ל"דובנוב 8". אני חייב להודות שזאת הפעם הראשונה שיצא לי להגיע למקום. למרות שכבר חלפתי על פניו בעבר, ושמעתי הרבה דברים טובים, מעולם לא נכנסתי פנימה. כבר בכניסה הבנתי ש"דובנוב 8" הוא בר מזן אחר. בר עם קלאסה. הגינה הגדולה שקיבלה את פנינו נתנה לנו מושג מה הולך פה במהלך היום. חשוב להסביר שמדובר בגינה גדולה בלב תל-אביב הסואנת, שיכולה להכיל עד כ-150 מבקרים. ניסינו לדמיין איך זה יהיה לשבת פה באיזה יום בצהריים, על עסקית או סתם לקפה, ו-ש' כבר הבטיחה לי שנחזור. בשלב הבא נכנסנו פנימה. החלל הפנימי מכיל בערך כ-60 מקומות, ועוצב על ידי יעל זאבי. רואים שהושקעה מחשבה רבה בתכנון שלו. העיצוב מאוד עדין ומסוגנן, יש רווחים גדולים בין השולחנות, מה שמאפשר תחושה של פרטיות שלפעמים כל כך נחוצה במקומות שכאלה. אבל ש' ואני החלטנו לשבת על הבר כי הרי בשביל זה באנו, קצת לשתות ולספוג את האווירה.

המוזיקה הייתה טובה, אפילו טובה מאוד. האווירה סקסית, ומבלים צעירים וצעירות, יפים ויפות. השתייה המשובחת זרמה לכיווננו, והשפעתה המיידית ניכרה עלינו. למרות שהתפריט מציע מגוון גדול של אלכוהול מסוגים שונים, אני אף פעם לא נוהג לשתות על בטן ריקה. בטוח לא במקום כמו "דובנוב 8", שעל המטבח המהולל שלו, כפי שכבר הספקתי לשמוע, מנצח השף הצעיר אלון גרינברג, בן ה-34, שצבר ניסיון רב בתחום הקולינארי. היה לי ברור שבמקום שכזה כדאי לטעום משהו עם השתייה. ש' הזמינה כבד אווז חם בגריל, ברוטב קלבדוס, תפוחי עץ וחמאה, על מצע בטטה צלויה בצ'ילי ליים. לפי הבעות העונג על פניה הבנתי שהמנה הייתה בהחלט לטעמה. אני הלכתי לכיוון קצת יותר רציני, והזמנתי המבורגר בקר 250 גרם (טחון במקום) שהוגש בלחמנייה טרייה, כשלצידו סלט ירקות טעים וצ'יפס פריך ביותר. הבשר היה עשוי היטב, והמנה הנדיבה השביעה אותי.

הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על