מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שלישי - 20.02.2018


ב"צ'ייסר" לא עושים עניין גדול מאוכל. מפעם לפעם מחלקים הברמנים פופקורן בסלסלות קש. יש גם כל מיני נשנושים כמו זיתים או מנצ'ס (5 ₪) נאצ'וס בליווי רוטב סלסה (12 ₪). ואם אתה ממש רעב, יזמינו עבורך פיצה שתגיע מפיצה מטר הסמוכה (35-39 ₪ לרבע מטר) או המבורגר עם צ'יפס וחמוצים (39 ₪) ממסעדת ההמבורגרים, הנמצאת גם היא בשכנות לבר.

המשקאות - זה כבר עניין אחר. נתחיל מבירות בחבית. ארבעה סוגים מצאתי בתפריט: גולדסטאר, הייניקן, מרפיס ואפליגם דובל. אני בחרתי במרפיס שהיא בירת סטאוט אירית כהה מרירה-מתקתקה. אני מת על הבירה הזו שמזכירה את הגינס אך פחות מרירה ממנה. הבירות מהחבית נמכרות ב- 19 ש' לשליש ו- 24 ש' לחצי. מיגוון הבירות בבקבוקים כולל את המילר, בקס, קורונה, לף בלונד וסמואל אדמס. המחירים נעים מ-19 ש' ועד ל- 25 ש' לבקבוק.

בנוסף לבירות, תמצאו ב"צ'ייסר" את כל סוגי הוויסקי, סינגל מאלטים ובורבונים. עוד בתפריט: קוניאקים משובחים, סוגים שונים של וודקה, ג'ין, טקילה, רום וליקרים. מצאתי גם מבחר מעניין של אניסים, לאוהבי הז'אנר: אבסינט, סמבוקה, אוזו, ריכרד ופרנו. יש גם, כמובן, אפריטיפים ודז'יסטיפים, בריזרים וקוקטיילים מעניינים. הברמנית ממליצה על "שטרודל", קוקטייל העשוי מבד אפל, פרנג'ליקו (ליקר אגוזים), סוודקה ווניל וסיידר תפוחים. לא ניסיתי – אבל נשמע מגרה.

עוד לא סיפרתי לכם על העיצוב הקלאסי והתאורה הנעימה – אבל בעצם, לכו והתרשמו בעצמכם. כדאי לכם. אגב, אין מה להגיע ל"צ'ייסר" לפני אחת עשרה בלילה... רמז לכך ניתן למצוא בסיסמת הבר המוטבעת על המפיות: "צ'ייסר – להנאות הקטנות של הלילה".
מאת: אבי הלוי
צ'ייסר: אופי של בר
ב"צ'ייסר" שברחוב אלנבי אין פשרות: לא מתפשרים על רמת קהל הלקוחות, לא על המוזיקה ובטח לא על איכות האלכוהול. אווירה קלאסית, ערבי לקוחות מפנקים, מגוון שתייה גדול ומקורי והרבה צ'ייסרים טובים, יוצרים ביחד בר שהוא פנינת בליינות תל אביבית אמיתית
אנשים טובים, מוזיקה טובה ומשקאות טובים - לא חשוב באיזה סדר אתה מציג את הדברים, כך ניתן לסכם במשפט אחד את האווירה ב"צ'ייסר". ביקרתי במקום בערב אחד של אמצע השבוע, יום רביעי ליתר דיוק. בכניסה שאל אותי שומר הסף באם אני מכיר את המקום. משהשבתי בשלילה אך הוספתי שאני מוזמן - וכנראה גם לנוכח גילי המופלג - נתרצה הבחור ונתן לי להיכנס ללא התדריך הקבוע...

"איכות קהל הלקוחות זה נושא שעליו אנו לא מתפשרים" יסביר לי מאוחר יותר איזי, מנהל הבר. "אנו בוחרים את לקוחותינו באופן קפדני. יש לנו כ-300 חברי מועדון לקוחות, בעלי מקצועות שונים, מאנשי היי-טק ועד שרברבים. רובם בני 22 עד 28, אך תוכל למצוא כאן גם חבר'ה בגילאים קצת יותר מתקדמים. מה שמשותף ביניהם זה שכולם חבר'ה טובים".

יום רביעי זה הערב של איזי. בערב זה תופס מנהל הבר את מקומו מאחורי דלפק הבר ומשרת באופן אישי את הלקוחות הנאמנים. יש לקוחות שבאים במיוחד בימי רביעי כדי לפגוש אותו מאחורי הבר, לקבל ממנו שירות ולהחליף כמה מילים.

המוסיקה המושמעת ב"צ'ייסר" היא רוק מגוון מכל הזמנים, והיא מושמעת ברמת עוצמה שעדיין מאפשרת לאורחים לדבר זה עם זה מבלי לצעוק... בין היתר, שמעתי באותו ערב קטעים מ"החומה" של פינק פלויד וכן את "אובלדי אובלדה" של החיפושיות. איזה יופי.

אז אם זכית (ואני לא אומר זאת בציניות) להתקבל למועדון החברים של "צ'ייסר", ואתה לקוח קבוע, אתה עשוי לקבל באחד מימי ב' טלפון מצוות הברמנים, שיזמין אותך לערב פינוק בו יישמר לך מקום ליד הבר - ועל כל בירה שתזמין תקבל צ'ייסר אחד ללא תשלום.

אם אתה את, תוכלי לבוא בימי ג' לערב הקרוי "Ladies Eighties", שבו מושמעת מוסיקה ממיטב להיטי שנות ה-80' והבנות מקבלות על כל משקה, את אותו משקה פעם נוספת ללא תשלום.

הדפס כתבה שלח לחבר
7120 מסעדות במאגר
”  “ על