מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום חמישי - 22.03.2018
השחורים", תנועה חברתית חשובה שאני בטוחה כי את שמה כל אחד שמע או מכיר. בעודי מקשיבה לדבריו הבחנתי באקווריום דגים לא שיגרתי המובנה בתוך קירות העץ. בכלל, עיצוב המקום פשוט אך נהנה מהייחודיות הירושלמית האותנטית, בשל קשתות האבן המדהימות כל כך שמתחברות לי עם האלכוהול לשילוב של פעם והיום. תאורת נורות הניאון נראתה כמו לקוחה מתוך סרט עתיק עם טאץ' של מילניום חדשני. בחודשי החורף המקום אינטימי יותר, לעומת הקיץ שבו אפשר גם לשבת מחוץ למבנה.

אחרי שספגנו את האווירה הנהדרת ואת האלכוהול המשגע, החלו גם המנות שהזמנו להגיע, ממש כמו הגשם, בטפטוף מהיר. אחת אחרי השנייה. מנת הפתיחה היתה סלט הבית, המורכב מירקות טריים, תירס ופטריות, כשלצדו מיני רטבים. עוד לא הספקנו להרים את ראשינו מהמנה המפתה והנה על השולחן כבר מחכה לנו פלטת מטוגנים מדהימה, שכללה בין היתר סיגרים, פסטלים, אגרולים וקובה, שהוגשו על מצע של מיני ירקות רעננים. זה הכל? נדמה לכם! לא היינו מסוגלות בלי החטא הקטן, הלא היא פיצה מטריפה עם גבינת עיזים ופסטו. אין מילים לתאר את טעמה. נסו בעצמכם. ומהמחירים??? מצחיקים ממש.

ב"בלו-הול" התפריט עשיר לא רק במיני מאכלים שיכולים, אני מאמינה, להרטיט את נימי נפשכם, אלא גם בסוגי האלכוהול רבים ששווה לנסות (האם אמרתי שהמחירים מצחיקים???). אם טרם השתכנעתם תרשו לי לסכם ולומר שה"בלו-הול" אינו עוד מקום שמזמין רק את אוכלוסיית המיינסטרים, או שבורר בין אדם לאדם. כולם מוזמנים ורצויים ומתקבלים באהבה ב"בלו-הול", ובין כל יושבי המקום נוצר באמת חיבור אמיתי.
ה"בלו-הול" הוא ללא ספק הפאב של כ-ו-ל-ם!
מאת: כרמית צברי
בלו הול - ערב כחול עמוק
בר מלא חיים, שוקק, ידידותי ומסביר פנים, המגיש תפריטי אוכל ושתייה במחירים שווים לכל כיס, כשמוזיקה נפלאה מתנגנת ברקע וכולם שמחים זה לצד זה? זה לא חלום! ב"בלו-הול" הירושלמי תפגשו את כל אלו, ויותר.
מסעדה: Blue Hall Music
מוצאי-שבת הגיע. זהו זמן טוב. אלו הן שעות שלא יסולאו בפז. קמתי מכיסאי ונטשתי את שמצפה לי בשובי. צלצלתי לחברתי אמראת, הלא היא הקרימינולוגית השנייה, בדומה לכתבתכם הנאמנה. יחד דידינו לכיוון אזור נחלת שבעה, השכונה הירושלמית הקסומה מלאת הברים, המסעדות והפאבים. תמצאו בה הכל – שלל צבעים, מראות ומקומות בילוי, ובעיקר חבר'ה מכל הסוגים וכולם, אני חייבת להדגיש, עולצים ושמחים.

ה"בלו-הול" אינו עוד פאב קונבנציונאלי, הרגשנו זאת מיד בכניסתנו. המקום שוקק חיים, האווירה מדליקה ומושכת, האנשים מגניבים (ובאמת שלכתוב את המילה הזו אין זה מובן מאליו, שהרי מבחינתי זוהי התפעלות של ממש). ה"בלו-הול" הוא פאב ישראלי עם טעם אמריקאי ואנגלי. המקום כל כך מזמין ולבבי, עד כדי שמי שנכנס מיד חש רצוי ומקובל, ומצד שני הוא נטול סצנה או פוזה, ואולי זו הסיבה לכך שקהל היעד שלו מגוון מאוד. היו שם אמריקאים חביבים, סטודנטים צעירים, ואורחים שעברו את אמצע השלושים. כולם באים לשתות, לאכול, ליהנות ולבלות. בימי שבת, אגב, תוכלו לצפות בהקרנות של משחקי הליגה האנגלית.

מצאנו את מקומנו ליד שולחן העץ, ומיד, בלי להתלבט, הזמנו את המנה החביבה עלינו: אלכוהול. וכי יש דבר טוב יותר?... חברתי הזמינה בירת מרפי'ס. חשבתי שזו תהיה היחידה שלה, אולם בהמשך הערב נוכחתי לדעת כי היא דומה לחבריי מארצות הים, ולא חלף זמן רב עד שאחזה במרפי'ס השלישית במספר. התרשמתי! אני לעומתה ידעתי כי עדיף לי להסתפק בקוסמופוליטן (וודקה, קירסאו, לימון וקרנברי) אחד. אולי פשוט רציתי להרגיש שאני בניו-יורק ולו לרגע קט. שתינו והאלכוהול זרם בוורידים, כשמוסיקה אמריקאית ובריטית מצוינת ממלאת את חלל המקום. כל שיר שנוגן היה מוצלח יותר מהשני.

כולם ב"בלו-הול" הם כמו משפחה. המלצרית החיננית סיפרה כי היא שם מזה זמן, ואלדד, הבעלים שמכיר את כל ההיסטוריה, סיפר לי, כי בראשית הדרך שימש המקום פאב של מועדון צלילה. ובאמת מסתבר של"בלו-הול" יש היסטוריה מרשימה, שכן בעברו היה מקום מושבם של "הפנתרים
הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על