מסעדות | אוכל | קופונים | הנחות | ROL - Restaurant On-Line

פורטל רול - מדריך מסעדות ומגזין אוכל. מכיל מידע אודות אלפי מסעדות, בתי קפה ופאבים. בנוסף מצרף קופוני הנחה, מתכונים, קייטרינג וסדנאות בישול.

יום שלישי - 20.03.2018


ולבסוף, מתברר שבברבר עושים כבוד גם לדמויות טלוויזיוניות מיתולוגיות וביניהן, פארק לואיס, הקוקטייל על שמו מורכב מפיג' בטעם אבטיח, ייגר וסאוור.

אבל בנוסף לקוקטיילים הסודיים, לבירות הנדירות, למוסיקה האיכותית ולתפריט הזול, יש בברבר עוד ממה שישראלים אוהבים ואלה הן ההנחות:
ביום ראשון, רק ב"ברבר", אפשר למצוא לא פחות ולא יותר מ- 50% על כל האלכוהול.
בימי שלישי מתקיימים ערבי כחול לבן - ניתן למצוא הנחות נוספות במסווה של פטריוטיות עם מוסיקת רוק ישראלי וחצי גולדסטאר ב- 12 ₪, כל שוט שני ב- 4 ₪ בלבד וקוקטייל הבית ב- 19 ₪.
מאת: מיכל רוקר
ברבר: קוקטיילים סודיים ומחירים שווים
"ברבר" שברחוב מרמורק בתל אביב הוא בר שכונתי וביתי, עם קהל איכותי, אלכוהול טוב, מחירים זולים והרבה מוזיקה ואווירה
הבר "ברבר" שממוקם במרכז תל אביב הוא בר שכונתי וביתי עם קהל לקוחות צעיר ואיכותי. אפשר לומר שהברבר מספק חוויה ארץ ישראלית בפני עצמה, בר המבין ללב לקוחותיו ומאפשר להם לשתות הרבה אלכוהול במחירים זולים ברמה חסרת תקדים, על רקע מוסיקת רוק ישראלי.

ברבר נקרא על שם אחת מהבירות הנדירות והאיכותיות ביותר המיובאות לישראל- ברבר- בירה בלגית לבנה או כהה המיוצרת ע"י אחד מהמפעלים המובילים בבלגיה.

אך מעבר למגוון הבירות הרחב הכולל עוד שני סוגי בירות ייחודיים- פלורף וברוז'- ניתן גם למצוא מבחר קוקטיילים הקולעים למגוון טעמי הקהל, שבחלקם מוכנים על פי מתכון סודי ביותר של הברמן.

לדוגמא, מעניין לנסות את טעמו העדין והפירותי של קוקטייל ברבר העשוי על בסיס שיק מפירות טריים - מלון, אפרסק, מנגו, תות או אננס - המהול בפיג'לינג, וודקה פיזנג ונקטר פירות המוגש קפוא, שמאפשר להשתכר גם בלי להרגיש.

תמצאו כאן גם קוקטייל נוסף המבוסס גם הוא על מתכון סודי ביותר של מגוון כהלים מפילים - סטולי וניל, באד אפל וסאוור ומעוטרים בעלי גת, שהאמיצים מבין חובבי הסוטול יכולים לבחור ללעוס אותם ולחוות את טעמם המר ולא בטוח שממסטל של הגת, אבל אולי אם תתאמצו מאוד תוכלו לחוש איזו חגיגה בראש, לאחר כמה שלוקים מהקוקטייל, אבל לגבי מקור התחושה הדעות בהחלט חלוקות האם הוא נובע מהאלכוהול או מהעלים.

הדפס כתבה שלח לחבר
7138 מסעדות במאגר
”  “ על